Čempionų lygoje - "Real", "Borussia", "Juventus" pergalės ir neįtikėtinos "Arsenal" lygiosios (VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios 4-ojo turo grupių etapo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Rusijoje, kur jėgas tarpusavyje išbandė Sankt Peterburgo "Zenit" ir Lėverkuzeno "Bayer". Antrajame kėlinyje svečiai iš Vokietijos pranoko šeimininkus ir iškvojo pergalę rezultatu 1-2.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Heungas-Minas Sonas. Pirmąjį įvartį azijietis pelnė 68-ąją minutę, kuomet po gudriai sužaisto baudinio "Bayer" įsiveržė į priekį.

Antrasis įvartis krito jau po penkių minučių, kai po puikaus Stefano Kiesslingo perdavimo H-M.Sonas dar kartą nuginklavo "Zenit" vartininką, tačiau mačo pabaigoje šeimininkai sušvelnino rezultatą. Galutinis rezultatas liko 1-2.

Po pergalės "Bayer" su 9 taškais išlieka pirmoje vietoje, o tuo tarpu "Zenit" sąskaitoje yra 4 taškai ir jie rikiuojasi trečioje pozicijoje.

Vakrinėse rungtynėse neapsieita be staigmenų. Viena jų užfiksuota "Emirates" stadione, kur dėl pergalės kovojo Londono "Arsenal" ir Briuselio "Anderlecht".

"Arsenal" šiose rungtynėse pirmavo rezultatu 3-0, tačiau belgai pademonstravo neįtikėtiną charakterį ir išplėšė lygiąsias rezultatu 3-3.

Kitose D grupės rungtynėse Dortmundo "Borussia" be vargo rezultatu 4-1 nugalėjo Stambulo "Galatasaray". Po pergalės "Borussia" užsitikrino vietą aštuntfinalyje, o "kanonieriai" dėl antrojo kelialapio dar turės pakovoti.

"Santiago Bernabeu" stadione įvyko ir kita laukiama dvikova, kurioje jėgas išbandė Madrido "Real" ir "Liverpool". "Baltieji" visą rungtynių laiką dominavo, tačiau pergalę iškovojo tik po vienintelio Karimo Benzema įvarčio.

"Basel" taip pat neturėjo vargo namuose ir rezultatu 4-0 sutriuškino "Ludogorets". "Real" su 4 pergalėmis užsitikrino vietą kitape etape, o Šveicarijos ekipa kyla į antrąją vietą.

Kova virė ir Turine, kur vietos "Juventus" iškovojo itin svarbią pergalę prieš Pirėjo "Olympiakos". Andrea Pirlo 21-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 61-ąją minutę varžovai jau pirmavo rezultatu 2-1. Vis dėlto, "Bianconeri" per likusį laiką atsakė dar dvejais ir iškovojo pergalę rezultatu 3-2.

A grupėje Madrido "Atletico" neturėjo vargo ir rezultatu 0-2 nugalėjo "Malmo". Šioje grupėje lyderio pozicijoje lieka "Atletico", o "Juventus" ir "Olympiakos" dalinasi 2-3 vietomis.

Paskutinėse rungtynėse Lisabonos "Benfica" po atkaklios kovos minimaliu skirtumu palaužė "Monaco" ekipą.

C grupė

"Zenit" 1 - 2 "Bayer"

68' [0 - 1] H-M.Son

73' [0 - 2] H-M.Son

89' [1 - 2] J,Rondon

"Benfica" 1 - 0 "Monaco"

82' [1 - 0] A.Talisca

D grupė

"Arsenal" 3 - 3 "Anderlecht"

25' [1 - 0] M.Arteta (11m. baudinys)

29' [2 - 0] A.Sanchez

58' [3 - 0] A.Oxlade-Chamberlain

61' [3 - 1] A.Vanden-Borre

73' [3 - 2] A.Vanden Borre (11m. baudinys)

90' [3 - 3] A.Mitrovič

"Borussia" 4 - 1 "Galatasaray:

39' [1 - 0] M.Reus

56' [2 - 0] P.Papastathopoulos

70' [2 - 1] H.Balta

74' [3 - 1] C.Immobile

85' [4 - 1] S.Kaya (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7315089" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

B grupė:

"Real Madrid" 1 - 0 "Liverpool"

27' [1 - 0] K.Benzema

"Basel" 4 - 0 "Ludogorets"

34' [1 - 0] B.Embolo

41' [2 - 0] D.Gonzalez

59' [3 - 0] S.Gashi

65' [4 - 0] M.Suchy

A grupė:

"Juventus" 3 - 2 "Olympiakos"

21' [1 - 0] A.Pirlo

24' [1 - 1] A.Botia

61' [1 - 2] D.Ndinga

65' [2 - 2] R.Jimenez (į savus vartus)

66' [3 - 2] P.Pogba

90' A.Vidal ("Juventus") nerealizavo 11m. baudinio

"Malmo" 0 - 2 "Atletico Madrid"

30' [0 - 1] Koke

78' [0 - 2] R.Garcia