Čempionų lygoje - skaudi "Tottenham" nesėkmė, sunkios "Real" ir "Juvės" pergalės bei M. Reuso šou (VIDEO, FOTO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos septynerios E-H grupių 5-ojo turo rungtynės.

E grupėje jau buvo sužaistos vienerios rungtynės, tačiau į kovą stojo kitos šios grupės komandos - "Monaco" ir Londono "Tottenham". Mauricio Pochettino auklėtiniai patyrė pralaimėjimą Prancūzijoje ir beveik prarado šansus patekti į aštuntfinalį.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau "Monaco" į priekį 11-ąją minutę galėjo išvesti Radamelis Falcao. Visgi kolumbiečiui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio ir kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo itin sėkmingai - 48-ąją minutę Djibrilis Sidibe išvedė "Monaco" į priekį. Ilgai pranašumo išsaugoti nepavyko - po keturių minučių Harry Kane'as nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą.

"Spurs" lygiu rezultatu taip pat ilgai nepasidžiaugė - vos po minutės Thomas Lemaras sugrąžino vieno įvarčio pranašumą šeimininkams ir iki pat susitikimo pabaigos rezultatas nebepasikeitė.

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyręs "Tottenham" turi laukti stebuklo - paskutinėse grupių etapo rungtynėse nugalėti Maskvos CSKA, sulaukti "Bayer" nesėkmės prieš "Monaco", tikėtis įgyti geresnį įvarčių santykį prieš vokiečius ir tik tada užimti antrąją poziciją.

TURNYRINĖ LENTELĖ

F grupėje įvarčių fiestą surengė Dortmundo "Borussia" ir Varšuvos "Legia". "Geltonai juodi" į lenkų vartus pasiuntė net aštuonis įvarčius, tačiau "Legia" sugebėjo atsakyti keturiais.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Marco Reusas, grįžęs po traumos ir pasižymėjęs "hat-tricku". Taip pat du įvarčius pridėjo Shinji Kagawa.

Kitose šios grupės rungtynėse Madrido "Real" turėjo sunkumų išvykoje prieš Lisabonos "Sporting". Raphaelis Varane pirmajame kėlinyje išvedė svečius į priekį, tačiau 80-ąją minutę "Sporting" realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą. Vis dėlto po keitimo aikštėje pasirodęs Karimas Benzema atnešė pergalę "Real" ekipai.

G grupėje "Leicester" rezultatu 2-1 nugalėjo "Club Brugge", o "Porto" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su "Kobenhavn". Pastarieji abu klubai paskutiniajame ture kovos dėl antrosios pozicijos.

H grupėje dramatišką pergalę išvykoje prieš "Sevilla" pasiekė Turino "Juventus". Ispanai pirmavo, tačiau anksti prarado žaidėją, kuris užsidirbo antrą geltoną kortelę, o tuo pasinaudojusi "Juvė" pelnė tris įvarčius ir susigrąžino pirmąją poziciją.

Paskutinėse rungtynėse "Lyon" po Alexandre'o Lacazette įvarčio nugalėjo Zagrebo "Dinamo".

E grupė

CSKA 1 - 1 "Bayer"
16' [0 - 1] K. Volland
76' [1 - 1] B. Natcho (11 m. baudinys)

"Monaco" 2 - 1 "Tottenham"
48' [1 - 0] D. Sidibe
52'[ 1 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)
53' [2 - 1] T. Lemar
11' R. Falcao ("Monaco") nerealizavo 11 m. baudinio

F grupė

"Borussia" 8 - 4 "Legia"
10' [0 - 1] A. Prijovič
17' [1 - 1] S. Kagawa
18' [2 - 1] S. Kagawa
20' [3 - 1] N. Sahin
24' [3 - 2] A. Prijovič
29' [4 - 2] O. Dembele
32' [5 - 2] M. Reus
52' [6 - 2] M. Reus
57' [6 - 3] M. Kucharczyk
81' [7 - 3] F. Passlack
83' [7 - 4] N. Nilolics
90+2' [8 - 4] M. Reus

"Sporting" 1 - 2 "Real Madrid"
29' [0 - 1] R. Varane
80' [1 - 1] A. Silva (11 m. baudinys)
87' [1 - 2] K. Benzema
64' J. Pereira ("Sporting") pašalintas iš aikštės

G grupė

"Kobenhavn" 0 - 0 "Porto"

"Leicester" 2 - 1 "Club Brugge"
5' [1 - 0] S. Okazaki
30' [2 - 0] R. Mahrez (11 m. baudinys)
52' [2 - 1] J. Izquierdo

H grupė

"Sevilla" 1 - 3 "Juventus"
9' [1 - 0] N. Pareja
45+2' [1 - 1] C. Marchisio (11 m. baudinys)
84' [1 - 2] L. Bonucci
90+4' [1 - 3] M. Mandžukič

"Dinamo" 0 - 1 "Lyon"
72' [0 - 1] A. Lacazette