Čempionų lygoje žais "Porto" ir "Monaco", Lenkija taip pat turės savo atstovą (VIDEO)

Antradienį vakare įvyko penki atsakomieji UEFA Čempionų lygos paskutinio atrankos etapo mačai.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova tarp "Roma" ir "Porto" klubų didžiulės intrigos nesukėlė. Nuo antrojo kėlinio pradžios be dviejų pašalintų žaidėjų žaidusi italų ekipa liko už Čempionų lygos borto - portugalai šventė pergalę rezultatu 0-3.

Pirmoji dvikova Porto mieste baigėsi lygiosiomis 1-1, todėl žiūrovai laukė itin atkaklios kovos. 8-ąją minutę svečiai iš Portugalijos pasiekė greitą įvartį. "Roma" bandė atsitiesti, tačiau 39-ąją minutę Danielis De Rossi prieš save išvydo raudoną kortelę, o jį pakeitęs Emersonas 50-ąją minutę taip buvo pašalintas iš aikštės.

"Roma" žaisdama be dviejų žaidėjų padaryti nieko nebegalėjo, o 73-ąją ir 75-ąją minutę visus neaiškumus išsprendė Layunas bei Corona. Italijos ekipai šį sezoną teks tenkintis su Europos lyga, o "Porto" laukia savo varžovų Čempionų lygos grupių etape.

Izraelyje sensacijos vos nepateikė vietos "H. Beer Sheva" komanda, kuri Škotijoje prieš Glazgo "Celtic" patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-5. Iki stebuklo jiems pritrūko vos vieno įvarčio - Izraelyje pasiekta pergalė rezultatu 2-0 ir taip pat mačo pradžioje nerealizuotas 11 metrų baudinys. Klaikiai atrodžiusi Brendano Rodgerso vadovaujama komanda per plauką pateko į grupių etapą.

Tuo tarpu mūsų kaimynai lenkai turi kuo didžiuotis. "Legia" pirmą kartą klubo istorijoje pateko į Čempionų lygos grupių etapą. Namuose lenkai rezultatu 1-1 sužaidė su vos 35 tūkst. gyventojų savo mieste turinčia "Dundalk" ekipa. "Legia" bendru rezultatu 3-1 žengė į pagrindinį turnyro etapą.

Ispanija šį sezoną penkių komandų Čempionų lygoje nebeturės. "Villarreal" nesugebėjo įveikti "Monaco", kurie bendru rezultatu 3-1 žengė tolyn. Ispanijoje "Monaco" šventė pergalę rezultatu 2-1, o šiandien varžovus po Fabinho 11 metrų baudinio nugalėjo minimaliu skirtumu.

Viktorijos "Plzen" namuose nesukūrė stebuklo ir nepajėgė įveikti "Ludogorets" iš Bulgarijos.

"Roma" 0 - 3 "Porto"
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 1-4)
8' [0 - 1] F. Monteiro
73' [0 - 2] M. Layun
75' [0 - 3] J. Corona
39' D. De Rossi ("Roma") pašalintas iš aikštės
50' Emerson ("Roma") pašalintas iš aikštės

"H. Beer Sheva" 2 - 0 "Celtic"
(Pirmas mačas: 2-5, galutinis rezultatas: 4-5)
21' [1 - 0] B. Sahar
48' [2 - 0] P. Hoban
15' M. Radi ("H. Beer Sheva") nerealizavo 11 m. baudinio

"Legia" 1 - 1 "Dundalk"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 3-1)
19' [0 - 1] R. Benson
90' [1 - 1] M. Kucharczyk
67' A. Hlousek ("Legia") pašalintas iš aikštės

"Monaco" 1 - 0 "Villarreal"
(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 3-1)
90' [1 - 0] Fabinho (11 m. baudinys)

"Plzen" 2 - 2 "Ludogorets"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 2-4)
7' [1 - 0] M. Duris
17' [1 - 1] Vuris
64' [2 - 1] A. Mateju
90+5' [2 - 2] J. Cafu