Čempionų lygos atrankos etapo starte - "Žalgirio" ir "Malmo" nulinės lygiosios

Trečiadienį Lietuvos čempionas pradėjo savo žygį UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Antrajame etape Vilniaus "Žalgiriui" atiteko Švedijos čempionai "Malmo" futbolininkai. Pirmajame susitikime, įvykusiame žalgiriečių varžovų stadione, rezultatas pasiektas teigiamas - 0:0.

"Malmo" rungtynes pradėjo aktyviau. Jie daugiau laiko praleido su kamuoliu ir kūrė atakas, tačiau "Žalgiriui" pavyko jas neutralizuoti bei kontratakuoti, kas sukėlė nemažų problemų šeimininkams.

9-ąją minutę Arminui Vitkauskui teko pirmą kartą šiame susitikime atremti kamuolį. Mantą Kuklį išmaudęs varžovų futbolininkas mėgino nuginkluoti lietuvių vartus, tačiau vartų sargo pramušti nepavyko.

A lygos nugalėtojams pirmąjį smūgį pavyko atlikti tik 22-ąją minutę, kai iš toli, tačiau nestiprų smūgį atliko Darvydas Šernas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Malmo" žaidė aktyviau, bet žalgiriečiai gynyboje didesnių problemų neturėjo.

Antrasis kėlinys prasidėjo grėsmingai iš varžovų pusės. 48-ąją minutę A.Vitkauskas ištraukė kamuolį nuo pat vartų linijos, o po 9 minučių lietuvis atrėmė dar vieną puikų Magmuso Wolffo Eikremo smūgį.

76-ąją minutę varžovai iš Švedijos turėjo dar vieną puikią galimybę pelnyti pirmąjį šių rungtynių įvartį, tačiau ne kas kitas, o A.Vitkauskas to padaryti neleido. Vartininkas ištraukė iš 20 metrų Markuso Rosenbergo smūgiuota kamuolį.

Atsakomosios rungtynės tarp "Žalgirio" ir "Malmo" LFF stadione įvyks liepos 21-ąją dieną.

Startinės sudėtys:

"Žalgiris": Vitkauskas, Švrljuga, Šemberas, Kerla, Vaitkūnas, Kendyshas, Chula, Pilibaitis, Kuklys, Lukša ir Šernas.

Suolas: Klevinskas, Freidgeimas, Jankauskas, Janušauskas, Gaucho, Nyuiadzi, Eliandro.

"Malmo": Azinovic, Tinnerholm, Bengtsson, Brorsson, Yotún, Kroon, Lewicki, Eikrem, Cibicki, Rosenberg ir Berget.