Čempionų lygos starte - "Arsenal" ir PSG lygiosios bei L. Messi "hat-trickas" (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje startavo 2016-17 metų sezonas. Antradienį vakare įvyko aštuonerios rungtynes, kuriose tarpusavyje susigrūmė A-D grupių komandos.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Prancūzijos sostinėje, kur savo žiūrovų palaikoma Paryžiaus "Saint-Germain" dėl pirmosios pergalės A grupėje kovėsi su Londono "Arsenal". Po atkaklios ir dviejų raudonų kortelių pareikalavusios kovos ekipos išsiskyrė lygiosiomis 1-1.

Pirmąjį rungtynių įvartį išvydome jau pirmosios atakos metu. 43 susitikimo sekundę Serge'as Aurier atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo varžovų atitrūkęs Edinsonas Cavani smūgiu galva nukreipė kamuolį į Davido Ospinos ginamus vartus.

Per pirmąjį kėlinį "Arsenal" realių šansų išlyginti rezultatą neturėjo, todėl kova persikėlė į kitas 45 minutes. PSG ir toliau atrodė kur aktyvesni, tačiau E. Cavani niekaip negalėjo dar kartą nuginkluoti D. Ospinos. Puikią progą šioje dvikovoje pelnyti "hat-tricką" turėjęs urugvajietis daugiau nepasižymėjo, o prie to labiausiai prisidėjo sėkmingas vartininko žaidimas.

78-ąją minutę "Arsenal" ekipai galiausiai pavyko išlyginti rezultatą, kai Alexis Sanchezas po sumaišties baudos aikštelėje galingai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Pačioje rungtynių pabaigoje už konfliktus po antrąją geltoną kortelę gavo ir iš aikštelės buvo pašalinti Olivieris Giroud bei Marco Verratti.

Kitose šios grupės rungtynėse "Basel" su "Lodogorets" taip pat išsiskyrė lygiosiomis 1-1. A grupėje - absoliuti lygybė: visos keturios komandos turi po vieną tašką ir nulinį įvarčių santykį.

B grupėje Lisabonos "Benfica" rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš Stambulo "Besiktas", o "Napoli" po permainingos kovos ir Lenkijos rinktinės puolėjo A. Miliko dublio šventė pergalę rezultatu 2-1.

C grupėje turėjo įvykti dar dvejos rungtynės, tačiau dėl stiprios liūties Mančesteryje rungtynės tarp "Man City" ir Mionchengladbacho "Borussia" neįvyko.

Kur kas geresnis oras buvo Katalonijoje, kur "Barcelona" rezultatu 7-0 nušlavė Glazgo "Celtic". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Lionelis Messi (3), Luisas Suarezas (2) bei po vieną kartą pasižymėję Andresas Ineista su Neymaru.

D grupėje pergales šventė favoritai - Miuncheno "Bayern" sutriuškino "Rostov" iš Rusijos, o Madrido "Atletico" po Saulio Niguezo įvarčio šventė minimalią pergalę Eindhovene prieš PSV.

A grupė

PSG 1 - 1 "Arsenal"
1' [1 - 0] E. Cavani
78' [1 - 1] A. Sanchez
90+3' O. Giroud ("Arsenal") pašlintas iš aikštės
90+3' M. Verratti (PSG) pašalintas iš aikštės

"Basel" 1 - 1 "Ludogorets"
45' [0 - 1] J. Cafu
79' [1 - 1] R. Steffen

B grupė

"Benfica" 1 - 1 "Besiktas"
12' [1 - 0] F. Cervi
90+3' [1 - 1] A. Talisca

"Dynamo Kiev" 1 - 2 "Napoli"
26' [1 - 0] D. Garmash
36' [1 - 1] A. Milik
45+2' [1 - 2] A. Milik
68' S. Sydorcuk ("Dynamo") pašalintas iš aikštės

C grupė

"Barcelona" 7 - 0 "Celtic"
3' [1 - 0] L. Messi
27' [2 - 0] L. Messi
50' [3 - 0] Neymar
59' [4 - 0] A. Iniesta
60' [5 - 0] L. Messi
75' [6 - 0] L. Suarez
88' [7 - 0] L. Suarez
24' M. Dembele ("Celtic") nerealizavo 11 m. baudinio

"Man City" - "Borussia Gladbach" (neįvyko)

D grupė

"Bayern" 5 - 0 "Rostov"
28' [1 - 0] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
45+2' [2 - 0] T. Muller
53' [3 - 0] J. Kimmich
60' [4 - 0] J. Kimmich
90' [5 - 0] J. Bernat

PSV 0 - 1 "Atletico"
43' [0 - 1] S. Niguez
45+2' A. Guardado (PSV) nerealizavo 11 m. baudinio