"Chelsea" ir "Arsenal" pasiekė minimalias pergales, "Leicester" - sutriuškintas namuose (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare buvo sužaistos šešerios 18-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Lesteryje, kur vietos "Leicester City" priėmė "Crystal Palace". Svečiai iš Londono kiek netikėtai rezultatu 3-0 sutriuškino "lapes", kurios pastaruoju metu demonstravo puikų žaidimą.

Jau 19-ąją minutę Christianas Benteke išvedė "Crystal Palace" į priekį, o pranašumą 40-ąją minutę padidino Wilfriedas Zaha. 61-ąją minutę šeimininkai liko žaisti dešimtyje, o galutinį tašką per pridėtą laiką padėjo Bakary Sako.

"Leicester" nutraukė savo keturių pergalių seriją ir turėjo susitaikyti su nesėkme. Su 26 taškais "lapės" vis dar užima aštuntąją poziciją, o "Crystal Palace" krapštosi iš dugno ir jau pakilo į 14-ąją vietą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę namuose pasiekė Londono "Chelsea". Marcoso Alonso baudos smūgis paskutinę pirmojo kėlinio minutę nulėmė pergalę prieš "Southampton".

Dar kitoje dvikovoje Londono "Arsenal" grįžo į pergalių kelią. Arsene'o Wengero auklėtiniai taip pat įvarčio pranašumu nugalėjo "Newcastle", o pergalės kalviu tapo įspūdingą smūgį atlikęs Mesutas Ozilas.

Likusios dvikovos baigėsi "Brighton" - "Burnley" lygiosiomis bei "Huddersfield" pergale prieš "Watford". Dėl elektros problemų šiek tiek atidėtose rungtynėse "West Ham" rezultatu 3-0 sutriuškino "Stoke City".

"Leicester" 0 - 3 "Crystal Palace"
19' [0 - 1] C. Benteke
40' [0 - 2] W. Zaha
90+4' [0 - 3] B. Sako
61' W. Ndidi ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 1 - 0 "Newcastle"
23' [1 - 0] M. Ozil

"Brighton" 0 - 0 "Burnley"
36' G. Murray ("Brighton") nerealizavo 11 m. baudinio

"Chelsea" 1 - 0 "Southampton"
45+3' [1 - 0] M. Alonso

"Watford" 1 - 4 "Huddersfield"
6' [0 - 1] E. Kachunga
23' [0 - 2] A. Mooy
50' [0 - 3] L. Depoitre
68' [1 - 3] A. Doucoure
90' [1 - 4] A. Mooy (11 m. baudinys)
33' T. Deeney ("Watford") pašalintas iš aikštės
61' J. Hogg ("Huddersfield") pašalintas iš aikštės

"Stoke" 0 - 3 "West Ham"
19' [0 - 1] M. Noble (11 m. baudinys)
75' [0 - 2] M. Arnautovič
86' [0 - 3] D. Sakho