"Chelsea" ir "Man Utd" prarado taškus, "Man City" pažemino "šarkas" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 26-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" futbolininkai namuose susigrūmė su "Burnley". Jose Mourinho auklėtiniai kiek netikėtai sužaidė lygiosiomis ir prarado svarbius taškus.

Pirmieji į priekį įsiveržė "mėlynieji", kai po puikaus Edeno Hazardo perdavimo pasižymėjo Branislavas Ivanovičius. Vis dėlto 70-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Nemanja Matičius, o tuo pasinaudoję "Burnley" futbolininkai jau 81-ąją minutę išlygino rezultatą.

Pralaimėjimo skonį išvykoje patyrė "Manchester United" klubas, rezultatu 2-1 nusileidęs "Swansea" ekipai. Anderis Herrera 28-ąją minutę išvedė "raudonuosius velnius" į priekį, tačiau per likusį rungtynių laiką šeimininkai sugebėjo pelnyti du įvarčius ir iškovoti pergalę.

Tuo tarpu Londono "Arsenal" išvykoje rezultatu 1-2 palaužė "Crystal Palace". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Santi Cazorla ir Olivieris Giroud.

Vakarinėse rungtynėse "Manchester City" susigrūmė su "Newcastle" klubu. Manuelio Pellegrini auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5-0 pažemino "šarkas".

"Miestiečių" gretose pasižymėjo Sergio Aguero, Samiras Nasri, Edinas Džeko ir du kartus Davidas Silva.

"Man City" pasinaudojo "Chelsea" lygiosiomis ir atsilikimą po pergalės sumažino iki 5 taškų.

"Chelsea" 1 - 1 "Burnley"

14' [1 - 0] B.Ivanovič

81' [1 - 1] B.Mee

70' N.Matič ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 2 "Arsenal"

8' [0 - 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

45' [0 - 2] O.Giroud

90' [1 - 2] G.Murray

"Swansea" 2 - 1 "Manchester United"

28' [0 - 1] A.Herrera

30' [1 - 1] Young-Sung Ki

73' [2 - 1] B.Gomis

"Aston Villa" 1 - 2 "Stoke City"

20' [1 - 0] S.Sinclair

45' [1 - 1] M.Diouf

90' [1 - 2] V.Moses (11m. baudinys)

90' R.Vlaar ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 2 - 1 QPR

16' [1 - 0] N.Jelavič

39' [1 - 1] C.Austin

90' [2 - 1] D.N'Doye

32' J.Barton (QPR) pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 0 - 0 "West Brom"

"Manchester City" 5 - 0 "Newcastle"

2' [1 - 0] S.Aguero (11m. baudinys)

12' [2 - 0] S.Nasri

21' [3 - 0] E.Džeko

51' [4 - 0] D.Silva

53' [5 - 0] D.Silva