"Chelsea" išleido pergalę prieš "Liverpool", "Arsenal" ir "Tottenham" prarado taškus (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynios intriguojančios 23-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia turo dvikova įvyko "Anfield" stadione, kur "Liverpool" priėmė Londono "Chelsea" futbolininkus. Antonio Conte auklėtiniai po Davido Luizo baudos smūgio ilgą laiką džiaugėsi pranašumu, tačiau "raudonieji" antrajame kėlinyje sugebėjo pasiekti lygiąsias.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai, kaip ir įprasta, nuo pat rungtynių pradžios demonstravo aukštą presingą ir "Chelsea" per pirmąsias 10 minučių neturėjo beveik jokių progų.

Vis dėlto vėliau žaidimas išsilygino ir "Chelsea" pradėjo daugiau laiko žaisti su kamuoliu. 24-ąją susitikimo minutę krito pirmasis įvartis - Davidas Luizas pasinaudojo Simono Mignolet prarastu dėmesiu rikiuojant savo žaidėjų tvorelę ir baudos smūgiu išvedė "mėlynuosius" į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką tiek vieni, tiek kiti turėjo pavojingų progų prie vartų, tačiau daugiau įvarčių "Anfield" stadionas neišvydo.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau "Liverpool" prieš "Chelsea" ginamų vartų pradėjo žaisti dar agresyviau. 57-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kai Georginio Wijnaldumas paliktas be priežiūros baudos aikštelėje galva nukreipė kamuolį į Thibauto Courtois ginamus vartus.

76-ąją minutę galėjo kristi pergalingas šių rungtynių įvartis, tačiau Diego Costa nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio - jį sėkmingai atrėmė klaidą už praleistą pirmąjį įvartį ištaisęs S. Mignolet.

"Chelsea" su 56 taškais lieka nepavejamu lyderiu ir nuo artimiausių persekiotojų padidino pranašumą iki 9 taškų. "Liverpool" atsilikimas nuo "mėlynųjų" padidėjo iki 10-ies.

Tiek Londono "Tottenham", tiek "Arsenal" turėjo progą pasinaudoti šiomis "Chelsea" lygiosiomis, tačiau Šiaurės Londono klubai nesugebėjo laimėti savų rungtynių.

Arsene'o Wengero treniruojami "kanonieriai" kiek netikėtai namuose krito prieš "Watford", o "Spurs" išvykoje nesugebėjo palaužti absoliučių lygos autsaiderių "Sunderland".

Dar kitos dvikovos baigėsi "Crystal Palace", "Burnley", "Swansea" ir "Middlesbrough" - "West Brom" lygiosiomis.

"Liverpool" 1 - 1 "Chelsea"
24' [0 - 1] D. Luiz
57' [1 - 1] G. Wijnaldum
76' D. Costa ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio

"Arsenal" 1 - 2 "Watford"
10' [0 - 1] Y. Kaboul
13' [0 - 2] T. Deeney
58' [1 - 2] A. Iwobi

"Sunderland" 0 - 0 "Tottenham"

"Burnley" 1 - 0 "Leicester"
87' [1 - 0] S. Vokes

"Bournemouth" 0 - 2 "Crystal Palace"
46' [0 - 1] S. Dann
90+2' [0 - 2] C. Benteke

"Swansea" 2 - 1 "Southampton"
38' [1 - 0] A. Mawson
57' [1 - 1] S. Long
70' [2 - 1] G. Sigurdsson

"Middlesbrough" 1 - 1 "West Brom"
6' [0 - 1] J. Morrison
17' [1 - 1] A. Negredo (11 m. baudinys)