"Chelsea" įveikė "Stoke City" ir tapo vienvaldžiu "Premier" lygos lyderiu

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 17-ojo turo rungtynės.

"Stoke City" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su čempionato lydere Londono "Chelsea" ekipa. "Kietose" rungtynėse rezultatu 0-2 pergalę iškovojo "mėlynieji".

"Stoke" žaidė itin agresyviai ir ne kartą pavojingu būdu stabdė varžovus iš sostinės. Tačiau "Chelsea" vienuolikė akistatą prasidėjo itin sėkmingai, nes jau 2-ąją minutę ekipą į priekį išvedė jos kapitonas Johnas Terry.

Per likusį laiką šeimininkai taip ir nesukūrė pavojingesnių progų, o galutinį tašką 78-ąją minutę padėjo Cescas Fabregasas, pasižymėjęs po tikslaus Edeno Hazardo perdavimo.

Po pergalės Jose Mourinho auklėtiniai įsirašė tris taškus ir nuo antroje vietoje žygiuojančio "Manchester City" klubo vėl įgijo 3 taškų pranašumą.

"Stoke City" 0 - 2 "Chelsea"

2' [0 - 1] J.Terry

78' [0 - 2] C.Fabregas