"Chelsea" krachas tęsiasi: "Liverpool" išvykoje neturėjo vargo su šeimininkais (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 11-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Chelsea" ir "Liverpool" futbolininkai. Jurgeno Kloppo vadovaujama ekipa nepaliko jokių šansų šeimininkams ir pasiekė pergalę rezultatu 1-3.

Rungtynių pradžia buvo itin sėkminga šeimininkams, kurie jau 4-ąją minutę po Ramireso įvarčio įsiveržė į priekį. Tačiau vėliau Jose Mourinho auklėtiniai nebeturėjo ką pasiūlyti.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis "įvartį į rūbinę" pasiuntė Philippe'as Coutinho, puikiu smūgiu nuginklavęs Asmirą Begovičių. 74-ąją minutę tas pats brazilas dar vienu klasišku smūgiu vėl privertė "mėlynųjų" vartų sargą traukti kamuolį iš savo vartų.

Po šio įvarčio "raudonieji" neketino sustoti ir 83-ąją minutę po keitimo pasirodęs Christianas Benteke padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Tai - šeštasis "Chelsea" pralaimėjimas iš 11 rungtynių. Anglijos čempionai savo sąskaitoje turi 11 taškų ir užima vos 15-ąją poziciją. Tuo tarpu pergalę iškovoję "Liverpool" futbolininkai turnyrinėje lentelėje pakilo į 7-ąją vietą.

"Chelsea" 1 - 3 "Liverpool"

4' [1 - 0] Ramires

45' [1 - 1] P. Coutinho

74' [1 - 2] P. Coutinho

83' [1 - 3] C. Benteke

Startinės sudėtys:

"Chelsea": Begovic; Zouma, Cahill, Terry, Azpilicueta; Mikel, Ramires; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

Atsarginiai: Amelia, Baba, Matic, Fabregas, Kenedy, Falcao, Remy.

"Liverpool": Mignolet, Clyne, Skrtel, Sakho, Moreno, Lucas, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Firmino.

Atsarginiai: Bogdan, Lovren, Benteke, Allen, Ibe, Teixeira, Randall.