"Chelsea" namuose parklupdė "Swansea" vienuolikę (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 26-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Swansea" vienuolike. Antonio Conte auklėtiniai lengvo pasivaikščiojimo neturėjo, tačiau varžovus pranoko rezultatu 3-1.

19-ąją minutę Cescas Fabregasas po puikaus Pedro perdavimo išvedė "mėlynuosius" į priekį. Per visą likusį pirmojo kėlinio laiką "Chelsea" dominavo kiekviename aikštės centimentre, tačiau per pridėtą teisėjo laiką "gulbės" po standartinės situacijos išlygino rezultatą, o įvarčio autoriumi tapo Fernando Llorente.

Antrajame kėlinyje Londono ekipai lengva pralaužti varžovų gynybos nebuvo, tačiau 72-ąją minutę Pedro puikiu smūgiu vėl išvėdė šeimininkus į priekį. 84-ąją susitikimo minutę pergalę užtvirtino tikslus Diego Costos smūgis.

Pirmoje vietoje esantys "Chelsea" futbolininkai nuo artmiausių persekiotojų iš Mančesterio turi daugiau nei solidų 11 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" rezultatu 2-0 pranoko "Sunderland". Taip pat pergalėmis džiaugėsi "Crystal Palace" ir "West Brom" ekipos, o "Hull City" - "Burnley" dvikova baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Watford" prieš "West Ham". "Širšės" mačo pradžioje įgijo pranašumą, tačiau Andre Ayew įvartis nulėmė lygiąsias rezultatu 1-1.

"Chelsea" 3 - 1 "Swansea"
19' [1 - 0] C. Fabregas
45+2' [1 - 1] F. Llorente
72' [2 - 1] Pedro
84' [3 - 1] D. Costa

"Crystal Palace" 1 - 0 "Middlesbrough"
34' [1 - 0] P. van Aanholt

"Everton" 2 - 0 "Sunderland"
40' [1 - 0] I. Gueye
80' [2 - 0] R. Lukaku

"Hull City" 1 - 1 "Burnley"
72' [1 - 0] T. Huddlestone (11 m. baudinys)
76' [1 - 1] M. Keane
90+2' A. Barnes ("Burnley") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 2 - 1 "Bournemouth"
5' [0 - 1] J.King (11 m. baudinys)
10' [1 - 0] C. Dawson
22' [2 - 1] G. McAuley

"Watford" 1 - 1 "West Ham"
3' [1 - 0] T. Deeney (11 m. baudinys)
73' [1 - 1] A. Ayew
86' M.Antonio ("West Ham") pašalintas iš aikštės