"Chelsea" po atkaklios kovos palaužė "Liverpool", Mančesterio ekipoms sekėsi skirtingai (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 11-asis turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

"Anfield" stadione įvyko daug dėmesio susilaukusi dvikova tarp "Liverpool" ir Londono "Chelsea" futbolininkų. Kovingoje akistatoje Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 2-1 pranoko "raudonuosius".

Nuo pat pirmųjų pirmojo kėlinio minučių aktyviau žaisti pradėjo šeimininkai "Liverpool" žaidėjai, kurie 9-ąją minutę jau pirmavo. Emre Canas tolimu smūgiu nuginklavo Thibautą Courtoisą, kurį suklaidino nuo Gary Cahillo atšokęs kamuolys.

Tačiau ilgai "raudonieji" velniai pranašumu nesidžiaugė ir 14-ąją minutę savo klaidą ištaisęs G.Cahillas išlygino rezultatą. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Chelsea" turėjo daugiau progų, bet savo žaidimą bandė primesti ir Brendano Rodgerso auklėtiniai.

Antrajame kėlinyje sėkmingiau sekėsi svečiams iš Londono, kai 67-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Diego Costa. Pastarajam progą sukūrė puikų reidą kraštu pademonstravęs Cezaris Azpilicueta.

Po praleisto antrojo įvarčio "raudonieji" bandė išlyginti rezultatą, tačiau galutinis rezultatas liko 1-2 ir "Chelsea" iškovojo eilinę pergalę.

Po pergalės "Chelsea" savo sąskaitoje turi 29 taškus ir užtikrintai pirmauja pirmenybėse. B.Rodgerso vadovaujama ekipa išlieka 7-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Manchester United" tik minimaliu skirtumu nugalėjo Londono "Crystal Palace", o antroje vietoje žygiuojanti "Southampton" rezultatu 2-0 pranoko "Leicester City" futbolininkus.

Anglijos čempionas "Manchester City" klubas išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių QPR futbolininkų. Susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, 2-2.

"Liverpool" 1 - 2 "Chelsea"

9' [1 - 0] E.Can

14' [1 - 1] G.Cahill

67' [1 - 2] D.Costa

"Burnley" 1 - 0 "Hull City"

50' [1 - 0] A.Barnes

"Manchester United" 1 - 0 "Crystal Palace"

67' [1 - 0] J.Mata

"Southampton" 2 - 0 "Leicester"

75' [1 - 0] S.Long

80' [2 - 0] S.Long

"West Ham" 0 - 0 "Aston Villa"

QPR 2 - 2 "Manchester City"

21' [1 - 0] C.Austin

32' [1 - 1] S.Aguero

76' [2 - 1] M.Demichelis (į savus vartus)

83' [2 - 2] S.Aguero