ČL atranka: "Roma" atsilaikė prieš "Porto", "Monaco" palaužė "Villarreal" (VIDEO)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti dar penki paskutiniojo atrankos etapo mačai. Visos penkios kovos startavo 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova tarp "Porto" ir "Roma" klubų. Po atkaklios ir emocijų kupinos akistatos nei vienai komandai pergalės pasiekti nepavyko.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje virė atkakli kova. 21-ąją minutę krito pirmasis įvartis, kai neužtikrintai po kampinio sužaidė gynėjas Felipe Monteiro. Būtent po jo nesėkmingo lietimo kamuolys atsidūrė vartų tinkle ir svečiai iš Italijos įgijo pranašumą.

Po praleisto įvarčio "Porto" siuntė savo pajėgas į puolimą ir sukūrė nemažai pavojingų progų. 41-ąją minutę šeimininkai sulaukė ir teisėjo dovanėlės, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas "Roma" gretose debiutavęs Thomas Vermaelenas.

Antrajame kėlinyje "Porto" dominavo ir spaudė varžovus iš Romos. 61-ąją minutę nuo 11 metrų žymos buvo išlygintas rezultatas, tačiau per likusį laiką įvarčių daugiau nebuvo pelnyta ir visa kova persikels į Italiją.

Kitose nemažiau įdomesnėse rungtynėse "Villarreal" savo aikštėje turėjo pripažinti "Monaco" pranašumą. Fabinho mačo pradžioje nuo 11 metrų žymos išvedė prancūzus į priekį, bet 36-ąją minutę Alexandre'as Pato atstatė pranašumą. Išsaugoti lygiųjų "submarinams" nepavyko ir 72-ąją minutę pergalę atnešusį įvartį pelnė Bernardas Silva.

Dar kitose dvikovose Glazgo "Celtic" varžovus iš Izraelio nugalėjo rezultatu 5-2, o "Ludogorets" ir "Legia" tokiu pačiu rezultatu - 2:0 - pranoko varžovus.

"Porto" 1 - 1 "Roma"
21' [0 - 1] F. Monteiro (į savus vartus)
61' [1 - 1] A. Silva (11 m. baudinys)
41' T. Vermaelen ("Roma") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 2 "Monaco"
3' [0 - 1] Fabinho (11 m. baudinys)
36' [1 - 1] A. Pato
72' [1 - 2] B. Silva
87' B. Mendy ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"Celtic" 5 - 2 "H. Beer Sheva"
9' [1 - 0] T. Rogič
39' [2 - 0] L. Griffiths
45' [3 - 0] L. Griffiths
55' [3 - 1] L. Maranhao
57' [3 - 2] M. Melikson
73' [4 - 2] M. Dembele
85' [5 - 2] S. Brown

"Dundalk" 0 - 2 "Legia"
56' [0 - 1] N. Nikolics
90' [0 - 2] A. Prijovič

"Ludogorets" 2 - 0 "Plzen"
51' [1 - 0] C. Moti (11 m. baudinys)
64' [2 - 0] Vura