ČL: "Barcelona" pasišaipė iš "Juventus", "Chelsea" įspyrė 6 įvarčius (VIDEO)

Didžioji diena išaušo - startuoja naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Čempionų lygoje prasidėjo pirmosios aštuonerios rungtynės.

Itin laukiama dvikova įvyko "Camp Nou" stadione, kur "Barcelona" susigrūmė su Turino "Juventus". "Senoji senjora" praėjusiame sezone kovėsi su katalonais ir juos išmetė ketvirtfinalio etape.

Startinės sudėtys:

"Barcelona": Ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Dembélé, Messi, Suarez.

"Juventus": Buffon; De Sciglio, Benatia, Barzagli, Sandro; Pjanić, Matuidi, Bentancur; Dybala, Douglas Costa, Higuain.

Pirmajame susitikime kėlinyje abiems klubams sekėsi geriau gintis nei pulti.

"Juventus" komandai pavojaus skambutis suskambo prieš pat pertrauką, kai 45-ąją minutę įvartį pelnė "Barcelona" lyderis Lionelis Messi.

56-ąją minutę italų situacija tapo itin sudėtinga, nes taikliu smūgiu pasižymėjo ir Ivanas Rakitičius - 2:0.

69-ąją minutę L.Messi pelnė savo antrąją įvartį ir "Juventus" žaidėjai sugebėjo į rungtynių protokolą įsirašyti geltonomis kortelėmis, kurias užsidirbo M.Pjaničius ir F.Caligara.

Įspūdingiausią dienos pergalę sugebėjo iškovoti C grupėje žaidžiantis Londono "Chelsea" klubas, kuris namuose net 6:0 sutraiškė "Qarabag" komandą.

A.Conte auklėtinių gretose pasižymėjo penki skirtingi žaidėjai,  o mačą vainikavo svečių žaidėjo M.Medvedevo įvartis į savus vartus.