ČL: "Real" išsigelbėjo rungtynių pabaigoje, S. Aguero pasižymėjo "hat-tricku", o "Juve" neįveikė "Sevilla" (VIDEO)

Trečiadienį naujajame UEFA Čempionų lygos sezone sužaistos aštuonerios E-H grupių rungtynės. Prie jų tuo pačių laiku įvyko ir iš vakar atkeltos C grupės rungtynėse tarp "Manchester City" bei Mionchengladbacho "Borussia".

"Santiago Bernabeu" stadione titulą ginantys Madrido "Real" futbolininkai susigrūmė su Lisabonos "Sporting". Čempionai sunkumų turėjo jau pirmajame susitikime - svečius iš Portugalijos nukovė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Pirmajame kėlinyje Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai demonstravo pranašumą su kamuoliu, tačiau nieko rimto iš to išpešti nepavyko ir komandos į rūbinę žengė švieslentėje degant dviem nuliams.

Antrasis kėlinys "Sporting" ekipai prasidėjo puikiai - techniškai su komandos draugu sužaidęs Bruno Cesaras pasiuntė kamuolį į Kiko Casilla ginamus vartus.

Namuose žaidusiai "Real" ekipai tai buvo lengvas šokas. Po praleisto įvarčio "baltųjų" atakos tapo kur kas aštresnis, o sykį Cristiano Ronaldo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Galiausiai 89-ąją minutę tam pačiam C. Ronaldo pavyko nuginkluoti tautietį Rui Patricio, kuris buvo bejėgis prieš C. Ronaldo atliktą baudos smūgį.

Po ilgų bandymų išlyginamąjį įvartį pasiekė "Real" futbolininkai tenkintis lygiosiomis neketino ir per paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę Alvaro Morata po puikaus Jameso Rodriguezo perdavimo išplėšė pergalę ir pirmuosius tris taškus.

Toje pačioje grupėje Dortmundo "Borussia" nepaliko jokių vilčių Varšuvos "Legia" - sutriuškino rezultatu 0-6. "Borussia" kartu su "Real" yra grupės lyderiai.

E grupėje Londono "Tottenham" savo žiūrovų nepradžiugino - nusileido "Monaco" vienuolikei. Tuo tarpu Maskvos CSKA per dvi minutes panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias 2-2 prieš Lėverkuzeno "Bayer".

G grupėje "Leicester City" išvykoje rezultatu 3-0 pranoko "Club Brugge". Nugalėtojų gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Riyadas Mahrezas. Kitoje šios grupės dvikovoje "Porto" namuose nesugebėjo įveikti "Kobenhavn" ir išsiskyrė lygiosiomis.

H grupėje Turino "Juventus" nepateisino favorito statuto ir namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Sevilla". Tuo tarpu "Lyon" savo žiūrovų akivaizdoje neturėjo vargo prieš Zagrebo "Dinamo" ir varžovus sutriuškino rezultatu 3-0.

Jau minėtose C grupės rungtynėse, kurios vakar buvo atidėtos dėl stiprios liūties Mačesteryje, "Man City" susigrūmė su Mionchengladbacho "Borussia". Sergio Aguero "hat-trickas" ir Kelechi Iheanacho įvartis garantavo "miestiečių" pergalę rezultatu 4-0.

E grupė

"Bayer" 2 - 2 CSKA
9' [1 - 0] A. Mehmedi
15' [2 - 0] H. Calhanoglu
36' [2 - 1] A. Dzagoev
38' [2 - 2] R. Eremenko

"Tottenham" 1 - 2 "Monaco"
15' [0 - 1] B. Silva
31' [0 - 2] T. Lemar
45' [1 - 2] T. Alderweireld

F grupė

"Legia" 0 - 6 "Borussia"
7' [0 - 1] M. Gotze
15' [0 - 2] S. Papastathopoulos
17' [0 - 3] M. Bartra
51' [0 - 4] R. Guerreiro
76' [0 - 5] G. Castro
87' [0 - 6] P-E. Aubameyang

"Real Madrid" 2 - 1 "Sporting"
48' [0 - 1] B. Cesar
89' [1 - 1] C. Ronaldo
90+4' [2 - 1] A. Morata

G grupė

"Club Brugge" 0 - 3 "Leicester City"
5' [0 - 1] M. Albrighton
29' [0 - 2] R. Mahrez
61' [0 - 3] R. Mahrez (11 m. baudinys)

"Porto" 1 - 1 "Kobenhavn"
13' [1 - 0] Otavio
52' [1 - 1] A. Cornelius
66' J. Gregus ("Kobenhavn") pašalintas iš aikštės

H grupė

"Juventus" 0 - 0 "Sevilla"

"Lyon" 3 - 0 "Dinamo Zagreb"
13' [1 - 0] C. Tolisso
49' [2 - 0] J. Ferri
57' [3 - 0] M. Cornet

***

C grupė

"Man City" 4 - 0 "Borussia Gladbach"
9' [1 - 0] S. Aguero
28' [2 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
77' [3 - 0] S. Aguero
90+1' [4 - 0] K. Iheanacho