Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, buvau daugybėje mačų
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

ČL: "Sevilla" išplėšė neįtikėtinas lygiąsias prieš "Liverpool", "Real" subombardavo kipriečių vartus (VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje įvyko aštuonerios E-H grupių priešpaskutiniojo turo rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko Andalūzijoje, kur vietos "Sevilla" susigrūmė su "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pirmojo kėlinio sugebėjo iššvaistyti trijų įvarčių pranašumą - "Sevilla" atsitiesė ir pasiekė lygiąsias rezultatu 3-3.

"Raudonieji" po pirmojo pusvalandžio buvo susikrovę tokią persvarą, kurios dažniausiai užtenka bet kuriai komandai iškovoti pergalę, tačiau kovingieji andalūzai davė tikrą kovą.

2-ąją minutę Roberto Firmino pasiekė pirmąjį įvartį, o lygiai po 20 minučių pranašumą padidino Sadio Mane. 30-ąją minutę "Liverpool" jau triuškino savo varžovus - R. Firmino smeigė trečią vinį į "Sevilla" vartus.

Tačiau antrajame kėlinyje "Sevilla" parodė tikrą charakterį - 60-ąją minutę rezultatas jau buvo 3-2, kai dublį pasiekė Wissamas Ben Yedderis. Itin dramatiškai susiklostė rungtynių pabaiga - per pridėtą laiką šeimininkai visiškai užspaudė svečius ir Guido Pizarro 93-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį.

"Liverpool" išlieka pirmoje pozicijoje, tačiau "Sevilla" ir toliau atsilieka tik vienu tašku. E grupės nugalėtojas paaiškės paskutiniajame ture.

F grupėje sunkumų su "Feyenoord" turėjo jau anksčiau bilietą į aštuntfinalį užsitikrinę "Manchester City" futbolininkai. 88-ąją minutę Raheemo Sterlingo tikslus smūgis nulėmė pergalę.

Toje pačioje grupėje "Napoli" pasiekė itin svarbią pergalę prieš Donecko "Shakhtar". Sarri auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo ukrainiečius ir išsaugojo viltis patekti į aštuntfinalį. Paskutiniajame ture "Shakhtar" privalės pralaimėti, o "Napoli" - pasiekti pergalę, kad keliautų tolyn.

G grupėje "Besiktas" išsiskyrė lygiosiomis su "Porto" ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje. "Leipzig" rezultatu 4-1 sutriuškino "Monaco", todėl dėl antrojo bilieto į aštuntfinalį kausis su "Porto", kuris turi tiek pat taškų.

H grupėje Madrido "Real" klubas pagaliau pabudo puolime - Nikosijos APOEL ekipą jų pačių aikštėje "baltieji' sudaužė rezultatu 6-0. "Real" gretose galiausiai pabudo Karimas Benzema su Cristiano Ronaldo - abu pelnė po du įvarčius, o dar po įvartį pridėjo Luka Modričius bei Nacho.

Londono "Tottenham" išvykoje nukovė Dortmundo "Borussia", kuri nebeturi jokių šansų žengti tolyn. Pierre'as-Emerickas Aubameyangas buvo išvedęs BVB į priekį, tačiau "Spurs" antrajame kėlinyje vedami Harry Kane'o ir Heungo-Mino Sono išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

"Tottenham" ekipa užsitikrino pirmąją vietą grupėje - jie nuo "Real" turi 3 taškų pranašumą, o tarpusavio dvikovos yra Šiaurės Londono ekipos pusėje.

E grupė

"Spartak" 1 - 1 "Maribor"
82' [1 - 0] Ze Luis
90+2' [1 - 1] J. Mesanovič

"Sevilla" 3 - 3 "Liverpool"
2' [0 - 1] R. Firmino
22' [0 - 2] S. Mane
30' [0 - 3] R. Firmino
51' [1 - 3] W. Ben Yedder
60' [2 - 3] W. Ben Yedder (11 m. baudinys)
90+3' [3 - 3] G. Pizarro

F grupė

"Man City" 1 - 0 "Feyenoord"
88' [1 - 0] R. Sterling

"Napoli" 3 - 0 "Shakhtar"
56' [1 - 0] L. Insigne
81' [2 - 0] P. Zielinski
83' [3 - 0] D. Mertens

G grupė

"Besiktas" 1 - 1 "Porto"
29' [0 - 1] Felipe
41' [1 - 1] A. Talisca

"Monaco" 1 - 4 "Leipzig"
6' [0 - 1] Jemerson
9' [0 - 2] T. Werner
31' [0 - 3] T. Werner (11 m. baudinys)
43' [1 - 3] R. Falcao
45' [1 - 4] N. Keita

H grupė

APOEL 0 - 6 "Real Madrid"
23' [0 - 1] L. Modrič
39' [0 - 2] K. Benzema
41' [0 - 3] Nacho
45+1' [0 - 4] K. Benzema
49' [0 - 5] C. Ronaldo
54' [0 - 6] C. Ronaldo

"Borussia" 1 - 2 "Tottenham"
31' [1 - 0] P. Aubameyang
49' [1 - 1] H. Kane
76' [1 - 2] H-M. Son

Turnyrinė situacija:

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Atsakymas į "Vaidoshius komentarą
Sevilla gali kaltinti tik save, kad nesutrypė Neverpoolio malkų, 70:30 kamuolio kontrolė, dominavimas aikštelėje, bet užbaigimas Malmonaldo stiliaus :D Du lempiniai golai iš niekur po kampinių pasiuntė į nokdauną, bet atsigavę po pirikuro Sevilla parodė kodėl jie Neverpoolio malkas lenkia keliais šviesmečiais. Liūdnesnė gaida - sklinda gandai, o šiandien turėtų būti patvirtinta oficialiai, kad E. Berizzo serga vėžiu, nesiseka Sevillai pastaruoju metu juodai. Putleristano vatos sugebėjo prasileist 91 minutę nuo Mariboro ir dabar turės išvykoje dulkint Neverpoolio malkas norėdami išeiti iš grupės. $hitty gana lengvai užsitikrino pirmą vietą grupėje ir tikėkimės sekančiam grajuj atsarginiai nepašiks reikalo, nugalės Šachtarių ir Napoli prasibraus į peržaidimus. Mažiausiai nuspėjamoj grupėj Besiktaš vedami Portugalijos rinktinės lyderio Pepe užsitikrino pirmą vietą grupėje, tuo tarpu Monaco lieka paskutinėje vietoje. CockSpuds malkos labai netikėtai BVB prastos formos ir teisėjų vagysčių dėka praktiškai užsitikrino pirmą vietą grupėje, nors Madref šiukšlės praėjusį sezoną parodė, kad su kišeniniais teisėjais galima net ir taurę nusipirkt, ne tik grupę paimt :D Bosz'ui ko gero artėja paskutinioji, vis dėlto savaitgalį dar mirtinas darbis su Schalke, kurie šį sezoną demonstruoja gerą formą, tai gero nelauk :D Arogantiška Malmonaldo šiukšlė toliau tvirtina savo daugiausiai bereikšmių tapinų statistikos vardan ridenančiu, o tuo pačiu ir labiausiai pervertinto "1/55" marketingo projekto vardą bei be V. Kassai ir Co. pagalbos esantis absoliučiai tuščia vieta aikštelėje. Paktitus lyderių Modrič/Kroos/Marcelo/Carvajal formai savo įspūdingu 1/55 užbaigimu Penaldo inkaras jau nuskandino korumpuotųjų šiukšlių viltis apginti kišeninių teisėjų pagalba "iškovotą" titulą (tuo tarpu dėl savo absoliučiai tragiško žaidimo Tapinaldo mazgotė kaltina teisėjus, kad neduoda jam mušt iš nuošalių ir lempinių pendelių bei dėl to jaučiasi diskriminuojamas ir liūdnas), ČL dar nuskandint nespėjo, teisėjai padovanojo minimum 4 taškus rungtynės su BVB ir CockSpuds malkom. Dar atsiranda vemiančių, kad Benzema komandos inkaras, kai muša daugiau golų už Arrogamtnaldo šlykštynę smūgiuodamas dvigubai mažiau :D :D Tapinaldo graužikai vapše jau dugną baigia pramušti.
Vaidai, Siaip kamuolio kontrole 65-35 ir kas is tos kontroles kai progu daugiau vis tiek nesusikuri ? Liverpulis taip pat neisnaudojo keliu puikiu progu, todel nereik cia sneket nesamoniu. Kas liecia Ronaldo, tai Messi nezaidzia pries silpnas komandas, kurioms gali imusti ? Tu toks beviltiskas verksnys esi kad net graudu vien pagalvojus koks tu gyvenime. Tavo super ispanijos lygos klubai si sezona taip buksuoja, kad viena Barca kazka parodo CL, bet tu kaip uzsimerkes rasai komentarus is praeities taip ir rasysi dar 10 metu turbut
Madridietis (palaiko Real Madrid C.F., Lietuva)
2017-11-22 00:01