ČL: "Sevilla" išplėšė neįtikėtinas lygiąsias prieš "Liverpool", "Real" subombardavo kipriečių vartus (VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje įvyko aštuonerios E-H grupių priešpaskutiniojo turo rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko Andalūzijoje, kur vietos "Sevilla" susigrūmė su "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pirmojo kėlinio sugebėjo iššvaistyti trijų įvarčių pranašumą - "Sevilla" atsitiesė ir pasiekė lygiąsias rezultatu 3-3.

"Raudonieji" po pirmojo pusvalandžio buvo susikrovę tokią persvarą, kurios dažniausiai užtenka bet kuriai komandai iškovoti pergalę, tačiau kovingieji andalūzai davė tikrą kovą.

2-ąją minutę Roberto Firmino pasiekė pirmąjį įvartį, o lygiai po 20 minučių pranašumą padidino Sadio Mane. 30-ąją minutę "Liverpool" jau triuškino savo varžovus - R. Firmino smeigė trečią vinį į "Sevilla" vartus.

Tačiau antrajame kėlinyje "Sevilla" parodė tikrą charakterį - 60-ąją minutę rezultatas jau buvo 3-2, kai dublį pasiekė Wissamas Ben Yedderis. Itin dramatiškai susiklostė rungtynių pabaiga - per pridėtą laiką šeimininkai visiškai užspaudė svečius ir Guido Pizarro 93-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį.

"Liverpool" išlieka pirmoje pozicijoje, tačiau "Sevilla" ir toliau atsilieka tik vienu tašku. E grupės nugalėtojas paaiškės paskutiniajame ture.

F grupėje sunkumų su "Feyenoord" turėjo jau anksčiau bilietą į aštuntfinalį užsitikrinę "Manchester City" futbolininkai. 88-ąją minutę Raheemo Sterlingo tikslus smūgis nulėmė pergalę.

Toje pačioje grupėje "Napoli" pasiekė itin svarbią pergalę prieš Donecko "Shakhtar". Sarri auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo ukrainiečius ir išsaugojo viltis patekti į aštuntfinalį. Paskutiniajame ture "Shakhtar" privalės pralaimėti, o "Napoli" - pasiekti pergalę, kad keliautų tolyn.

G grupėje "Besiktas" išsiskyrė lygiosiomis su "Porto" ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje. "Leipzig" rezultatu 4-1 sutriuškino "Monaco", todėl dėl antrojo bilieto į aštuntfinalį kausis su "Porto", kuris turi tiek pat taškų.

H grupėje Madrido "Real" klubas pagaliau pabudo puolime - Nikosijos APOEL ekipą jų pačių aikštėje "baltieji' sudaužė rezultatu 6-0. "Real" gretose galiausiai pabudo Karimas Benzema su Cristiano Ronaldo - abu pelnė po du įvarčius, o dar po įvartį pridėjo Luka Modričius bei Nacho.

Londono "Tottenham" išvykoje nukovė Dortmundo "Borussia", kuri nebeturi jokių šansų žengti tolyn. Pierre'as-Emerickas Aubameyangas buvo išvedęs BVB į priekį, tačiau "Spurs" antrajame kėlinyje vedami Harry Kane'o ir Heungo-Mino Sono išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

"Tottenham" ekipa užsitikrino pirmąją vietą grupėje - jie nuo "Real" turi 3 taškų pranašumą, o tarpusavio dvikovos yra Šiaurės Londono ekipos pusėje.

E grupė

"Spartak" 1 - 1 "Maribor"
82' [1 - 0] Ze Luis
90+2' [1 - 1] J. Mesanovič

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10742138" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Sevilla" 3 - 3 "Liverpool"
2' [0 - 1] R. Firmino
22' [0 - 2] S. Mane
30' [0 - 3] R. Firmino
51' [1 - 3] W. Ben Yedder
60' [2 - 3] W. Ben Yedder (11 m. baudinys)
90+3' [3 - 3] G. Pizarro

F grupė

"Man City" 1 - 0 "Feyenoord"
88' [1 - 0] R. Sterling

"Napoli" 3 - 0 "Shakhtar"
56' [1 - 0] L. Insigne
81' [2 - 0] P. Zielinski
83' [3 - 0] D. Mertens

G grupė

"Besiktas" 1 - 1 "Porto"
29' [0 - 1] Felipe
41' [1 - 1] A. Talisca

"Monaco" 1 - 4 "Leipzig"
6' [0 - 1] Jemerson
9' [0 - 2] T. Werner
31' [0 - 3] T. Werner (11 m. baudinys)
43' [1 - 3] R. Falcao
45' [1 - 4] N. Keita

H grupė

APOEL 0 - 6 "Real Madrid"
23' [0 - 1] L. Modrič
39' [0 - 2] K. Benzema
41' [0 - 3] Nacho
45+1' [0 - 4] K. Benzema
49' [0 - 5] C. Ronaldo
54' [0 - 6] C. Ronaldo

"Borussia" 1 - 2 "Tottenham"
31' [1 - 0] P. Aubameyang
49' [1 - 1] H. Kane
76' [1 - 2] H-M. Son