ČL: "Tottenham" įrodė pranašumą prieš BVB, "Liverpool" neįveikė "Sevilla" (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje startavo E-H grupių varžybos.

Intriguojanti akistata įvyko "Wembley" stadione, kur susitiko dvi H grupės atstovės - Londono "Tottenham" ir Dortmundo "Borussia". Mauricio Pochettino auklėtiniai užtikrintai pradėjo sezoną Europoje - varžovus iš Vokietijos nugalėjo rezultatu 3-1.

"Spurs" ekipai rungtynių pradžia buvo itin sėkminga - jau 4-ąją minutę Heungas-Minas Sonas puikiu reidu pasiekė pirmąjį įvartį. Vis dėlto šeimininkai ilgai pranašumu nesidžiaugė - 11-ąją minutę Andrėjus Yarmolenko klastingu smūgiu rezultatą išlygino.

Tačiau "Tottenham" į "Borussia" išpuolė atsakė greitai - Harry Kane'as pelnė savo trečiąjį įvartį Čempionų lygoje. Antrajame kėlinyje tas pats anglas pergalę tiksliu smūgiu užtvirtino.

Toje pačioje grupėje į trečiąjį titulą iš eilęs nusitaikęs Madrido "Real" namuose lengvai susidorojo su Nikosijos APOEL. Du Cristiano Ronaldo smūgiai ir Sergio Ramoso įvartis per save atvedė šeimininkus į pergalę rezultatu 3-0.

E grupėje "Liverpool" išleido pergalę prieš "Sevilla". Wissamas Ben Yedderis išvedė andalūzus į priekį, tačiau Roberto Firmino ir Mohamedo Salah įvarčiai išvedė "Liverpool" į priekį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje R. Firmino nuo 11 metrų žymos turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau galimybės neišnaudojo, o "Sevilla" tuo pasinaudojusi antrajame kėlinyje išplėšė lygiąsias.

Kitos šios grupės rungtynėse baigėsi "Maribor" ir Maskvos "Spartak" lygiosiomis.

F grupėje "Manchester City" nepaliko jokių vilčių "Feyenoord" vienuolikei, o "Napoli" išvykoje patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš Donecko "Shakhtar".

Likę susitikimai G grupėje baigėsi "Besiktas" pergale prieš "Porto" ir "Leipzig" - "Monaco" lygiosiomis.

"Tottenham" 3 - 1 "Borussia"
4' [1 - 0] H-M. Son
11' [1 - 1] A. Yarmolenko
15' [2 - 1] H. Kane
60' [3 - 1] H. Kane
90+2' J. Vertonghen ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Porto" 1 - 3 "Besiktas"
13' [0 - 1] A. Talisca
21' [1 - 1] D. Tosic (į savus vartus)
28' [1 - 2] C. Tosun
86' [1 - 3] R. Babel

"Feyenoord" 0 - 4 "Man City"
2' [0 - 1] J. Stones
10' [0 - 2] S. Aguero
25' [0 - 3] G. Jesus
63' [0 - 4] J. Stones

"Liverpool" 2 - 2 "Sevilla"
5' [0 - 1] W. Ben Yedder
21' [1 - 1] R. Firmino
37' [2 - 1] M. Salah
72' [2 - 2] J. Correa
42' R. Firmino ("Liverpool") nerealizavo 11 m. baudinio
90+4' J. Gomez ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

"Maribor" 1 - 1 "Spartak"
59' [0 - 1] A. Samedov
85' [1 - 1] D. Bohar

"Leipzig" 1 - 1 "Monaco"
33' [1 - 0] R. Forsberg
34' [1 - 1] Y. Tielemans

"Real Madrid" 3 - 0 APOEL
12' [1 - 0] C. Ronaldo
51' [2 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
61' [3 - 0] S. Ramos

"Shakhtar" 2 - 1 "Napoli"
15' [1 - 0] Taison
58' [2 - 0] F. Ferreyra
72' [2 - 1] A. Milik (11 m. baudinys)