"Community Shield" trofėjus keliauja į Mančesterį (VIDEO)

Šiandien viename didžiausių stadionų "Wembley" įvyko pirmoji 2016-17 metų sezono kova dėl trofėjaus Anglijoje. "Community Shield" turnyre susigrūmė "Leicester City" prieš "Manchester United".

Dėl titulo susikovė Anglijos "Premier" lygos čempionas ir FA taurės nugalėtojas. Claudio Ranieri auklėtiniai turėjo pripažinti "raudonųjų velnių" pranašumą, kurie pergalę pasiekė rezultatu 1-2.

Visą rungtynių laiką virė apylygė kova. 19-ąją minutę gerą šansą pasižymėti turėjo Shinji Okazaki, tačiau jo smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė - pataikė į virpstą.

31-ąją minutę "Man Utd" ekipai pavyko pasiekti pirmąjį įvartį. Netoli aikštės vidurio kamuolį perėmęs Jesse Lingardas surengė individualų šou ir be komandos draugų pastangos prasibrovė iki vartininko aikštelės ir nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Vis dėlto "lapės" antrajame kėlinyje nebuvo nusiteikusios susitaikyti su pralaimėjimu ir 52-ąją minutę Anglijos čempionai išlygino rezultatą. Grubiai suklydęs Marouane'as Fellaini atidavė kamuolį Jamie Vardy, o šis "išmaudęs" Davidą De Geą pelnė išlyginamąjį įvartį.

Deja, rungtynių pabaigoje "lapės" nudegė ir pergalingą įvartį "Man Utd" ekipoje 83-ąją minutę pelnė Zlatanas Ibrahimovičius, galva pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus.

"Man Utd" klubui "Community Shield" trofėjus atitenka jau 17 kartą istorijoje.

"Leicester City" 1 - 2 "Man Utd"
31' [0 - 1] J. Lingard
52' [1 - 1] J. Vardy
83' [1 - 2] Z. Ibrahimovič

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8828672" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Leicester City": Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, King, Drinkwater, Albrighton, Okazaki, Vardy.
Atsarginiai: Zieler, Hernandez, Musa, Schlupp, Gray, Ulloa, Mendy.

"Man Utd": De Gea, Valencia, Bailly, Blind, Shaw, Carrick, Fellaini, Rooney, Lingaard, Martial, Ibrahimovič.
Atsarginiai: Romero, Rojo, Schneiderlin, Herrera, Mata, Mkhitaryan, Rashford.