"Copa America": Argentina susitvarkė su Venesuela, o Čilė net 7-0 sudaužė Meksiką (VIDEO)

Šiąnakt sužaisti paskutiniai du "Copa America Centenario" ketvirtfinalio mačai.

Argentinos rinktinė stojo į kovą su Venesuelos futbolininkais, kur pasaulio vicečempionus jau aštuntąją minutę į priekį išvedė puikiu Lionelio Messi perdavimu pasinaudojęs Gonzalo Higuainas.

Tas pats "Napoli" snaiperis kėlinio viduryje persvarą padvigubino, tačiau varžovams viltis atgijo, kai Luisas Sejias stojo mušti 11 metrų baudinio. Visgi, jo Panenkos stiliaus smūgis visiškai nenusisekė.

Antrajame kėlinyje skirtumą triuškinančiu pavertė Messi. Salomonas Rondonas dar pelnė paguodos įvartį, bet jau kitoje atakoje jam atsakė Erikas Lamela.

Buvo manoma, kad kitas mačas tarp Čilės bei Meksikos gali tapti itin atkakliau, bet galiausiai jis susiklostė visiškai priešingai.

Pernai įprastame "Copa America" triumfavę čiliečiai savo pirmąją progą realizavo 16-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Edsonas Puchas. Kėlinio pabaigoje dar kartą pasižymėjo Eduardo Vargasas.

Taigi, rezultatas atėjus pertraukai buvo 2-0 ir Meksika dar turėjo visus šansus atsitiesti. Jų sirgalių liūdesiui, varžovų linksmybės dar nė nebuvo prasidėjusios.

Alexis Sanchezas persvarą triuškinančia pavertė iškart po pertraukos. Neilgai trukus dar dukart pasižymėjo Vargasas, o po jo ketvirtojo įvarčio 74-ąją minutę rezultatas tapo 6-0. Galiausiai meksikiečių pažeminimą užbaigė Puchas.

Argentina 4 - 1 Venesuela
[1-0] 8' Gonzalo Higuain
[2-0] 28' Gonzalo Higuain
44' Luis Sejias (Venesuela) nerealizavo 11 metrų baudinio
[3-0] 60' Lionel Messi
[3-1] 70' Jose Salomon Rondon
[4-1] 71' Erik Lamela

Meksika 0 - 7 Čilė
[0-1] 16' Edson Puch
[0-2] 44' Eduardo Vargas
[0-3] 49' Alexis Sanchez
[0-4] 53' Eduardo Vargas