"Copa America" čempionato bronza - Peru futbolininkų rankose (VIDEO)

Čilėje tęsiasi Pietų Amerikos futbolo čempionatas „Copa America“, kuriame praėjusią naktį vyko rungtynės dėl trečios vietos. Po apmaudos pralaimėjimo šeimininkų ekipai pusfinalyje atsitiesę Peru futbolininkai praėjusią naktį 2:0 (0:0) nugalėjo paragvajiečius.

Susitikimą futbolininkai pradėjo aktyviai, tačiau netiksliai – per pirmą kėlinį abi ekipos į vartų plotą smūgiavo vos po kartą, o realių progų įmušti įvartį nepavyko sukurti niekam. Vis dėlto vos prasidėjus antrai rungtynių pusei, 48-ą minutę, Peru pavyko išsiveržti į priekį: po pastarosios komandos pakelto kampinio ir sumaišties baudos aikštelėje taikliai smūgiavo Andre Carrilo.

Jei pirmame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo Paragvajaus futbolininkai (54 proc. laiko) tai antrame iniciatyva priklausė Peru – 56 proc. Kurti bandė ir paragvajiečiai: bene realiausią progą įpusėjus antrai rungtynių daliai turėjo Edgaras Benitezas, tačiau jo smūgį blokavo varžovų gynėjas.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos sudužo ir paskutinės Paragvajaus viltys. 89 min. po Joelio Sanchezo perdavimo įvartį pelnė Paolo Guerrero – 2:0.

Peru komanda pakartojo 2011-ųjų laimėjimą, kada taip pat iškovojo bronzos apdovanojimus. Tuo tarpu Paragvajaus futbolininkai praėjusiame čempionate pralaimėjo tik finale.

Šių metų „Copa America“ finale naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku susitiks Čilės ir Argentinos komandos.