D. Costa mačo pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Man Utd", "Arsenal" per dvi minutes nukovė varžovą (FOTO, VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šiandien sužaistos paskutinės dvejos 25-ojo turo rungtynės.

"Dean Court" stadione "Bournemouth" susigrūmė su Londono "Arsenal" ekipa. Po nesėkmingų pastarųjų ketverių rungtynių Arsene'o Wengero auklėtiniai galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 0-2.

Kiek daugiau laiko su kamuoliu praleido svečiai iš Šiaurės Londono, tačiau šeimininkai aktyviai priešinosi varžovams. Visgi "kanonieriams" pagrindinius rungtynių reikalus pavyko išspręsti pirmojo kėlinio viduryje.

23-ąją minutę po Oliverio Giroud perdavimo pasižymėjo dažniausiai pats tai darantis Mesutas Ozilas, o vos po minutės krito ir kitas įvartis - Alexas Oxlade'as-Chamberlainas jau 24-ąją minutę padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Per pastarąsias ketverias rungtynes "Arsenal" pasiekė tris lygiąsias ir sykį patyrė pralaimėjimą. Pergalė prieš "Bournemouth" Londono komandai leido pakilti į trečiąją poziciją ir taškais susilyginti su "Tottenham".

Vėlesnėse rungtynėse įvyko tikras futbolo desertas - "Stamford Bridge" stadione susigrūmė Londono "Chelsea" prieš "Manchester United". Po atkaklios kovos Guuso Hiddinko auklėtiniai išplėšė lygiąsias savo žiūrovų akivaizdoje.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Mančesterio, kurie iki pat 25 minutės dominavo su kamuoliu. Vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių nei vienai komandai pelnyti nepavyko.

Kitas 45 minutes galingai pradėjo Louiso van Gaalo treniruojami "raudonieji velniai". Prie Thibauto Courtoiso vartų nuo pat pirmos antrojo kėlinio minutės pradėjo kilti nemalonumai, kol galiausiai 61-ąją minutę krito pirmasis šio susitikimo įvartis.

Po Wayne'o Rooney perdavimo Jesse Lingardas techniškai viena koja susistabdė kamuolį ir nematydamas vartų puikiu smūgiu nuginklavo Belgijos rinktinės vartininką.

Po praleisto įvarčio "Chelsea" pradėjo žaisti aktyviau. 68-ąją minutę rezultatas galėjo tapti lygus, tačiau neįtikėtiną Branislavo Ivanovičiaus smūgį atrėmė nuostabiai šioje dvikoje žaidęs Davidas De Gea. Po kelių akimirkų ispanas atrėmė dar vieną fantastišką varžovų smūgį, kurį atliko Cescas Fabregasas.

"Chelsea" atakos ir toliau kėlė grėsmė "Man Utd" komandai, kuri kontratakuodama turėjo dar kelias progas. Šeimininkų spaudimas tęsėsi iki pat pabaigos ir galiausiai 90-ąją minutę Diego Costa po "Man Utd" gynėjų klaidos išlygino rezultatą bei išplėšė svarbų tašką.

"Man Utd" su 41 tašku lieka penktoje vietoje, o "Chelsea" - 13-oje.

"Bournemouth" 0 - 2 "Arsenal"
23' [0 - 1] M. Ozil
24' [0 - 2] A. Oxlade-Chamberlain

"Chelsea" 1 - 1 "Man Utd"
61' [0 - 1] J. Lingard
90' [1 - 1] D. Costa