D grupė: afrikiečius surakinę kroatai iškovojo pirmuosius taškus (VIDEO)

Trečioji pasaulio čempionato diena pasibaigė intriguojančiomis D grupės rungtynėmis tarp Kroatijos ir Nigerijos ekipų.

Užtikrintai žaidę Senojo žemyno atstovai rungtynes laimėjo 2:0.

Jau nuo pat susitikimo pradžios Zlatko Daličiaus auklėtiniai parodė, kodėl yra vadinami vienais iš grupės favoritų. Kroatai visiškai supančiojo Nigerijos ekipos puolimą, o patys bandė rezgti atakas.

13-ąją minutę I.Perišiaus smūgis skriejo virš vartų.

Įpusėjus kėliniui kroatai uždirbo kampinį ir kamuolį bandęs išmušti Oghenekaro Etebo nuginklavo savo komandos vartininką - 1:0.

38-ąją minutę I.Rakitičius perdavė kamuolį A.Kramaričiui, bet pastarojo smūgis skriejo virš skersinio. Kėlinys baigė S.Vrsaljko bandymu nuginkluoti F.Ozuho ir itin retu nigeriečių išpuoliu.

Kroatai toliau neleido Nigerijai demonstruoti sau įprasto žaidimo, o patys kantriai laukė šanso padvigubinti skirtumą. Tokia galimybė pasitaikė 70-ąją min., kai W.Troost-Ekongas baudos aikštelėje apsikabinęs nugriovė M.Mandžukičių, o 11 metrų baudinį tiksliai realizavo L.Modričius - 2:0.

Iki rungtynių pabaigos Nigerija taip ir neatsigavo - kroatai įsirašė pirmuosius tris taškus D grupėje.