Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, buvau daugybėje mačų
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

D. Moyeso debiutinėse rungtynėse - "West Ham" nesėkmė prieš "Watford" (VIDEO)

Sekmadienį 18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos priešpaskutinės 12-ojo turo rungtynės.

"Watford" namuose priėmė naują trenerį susiradusią "West Ham" komandą. Davido Moyeso sugrįžimas į "Premier" lyga nebuvo pats sėkmingiausias - "plaktukai" nusileido rezultatu 0-2.

"Širšės" į priekį įsiveržė 11-ąją susitikimo minutę, kai Willas Hughesas pasiuntė kamuolį į Joe Harto ginamus vartus. Antrajame kėlinyje pergalę šeimininkams užtvirtino šį sezoną nesustabdomai rungtyniaujantis Richarlisonas.

"Watford" nutraukė trijų pralaimėjimą seriją iš eilės ir po pergalės pakilo į aštuntąją poziciją.

"West Ham" ir toliau išlieka nepavydėtinoje situacijoje - su 9 taškais rikiuojasi 18-oje pozicijoje.

"Watford" 2 - 0 "West Ham"
11' [1 - 0] W. Hughes
64' [2 - 0] Richarlison

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

1DerFul (palaiko Arsenal FC)
2017-11-19 21:23
5 15
Atsakymas į "Monte cristo komentarą
Tuoj ir west ham i championshipa nuvarys parodija juokdarys o ne treneris..
Vos atvykęs į komandą , kuri užima 18 vietą turėjo išvykoj nugalėt tikrai neprastai atrodantį Watford? Būtų kitas treneris o ne Moyes nieko nesakytumėt, bet dabar tai pagrindinis taikinys kaltę verst.
2017-11-19 21:33