Dėl titulo kovojančios "Real" ir "Barcelona" ekipos triuškino varžovus Ispanijoje (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 34-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "Camp Nou" stadione, kur po laimėtų "El Clasico" rungtynių "Barcelona" priėmė Pamplonos "Osasuna" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai sunkumų su lygos autsaideriais neturėjo - nušlavė rezultatu 7-1.

"Barcelona" nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos - jau 12-ąją minutę Lionelis Messi išvedė šeimininkus į priekį. 30-ąją minutę pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Andre Gomesas.

Antrojo kėlinio pradžioje "Osasuna" pasiekė savo įvartį ir trumpam sugrąžino intrigą, tačiau tada aukštesnę pavarą įjungė katalonai, kurie pradėjo triuškinti varžovą.

56-ąją ir 61-ąją minutėmis savo antruosius įvarčius pasiekė A. Gomesas ir L. Messi. Vėliau dar du įvarčius pridėjo Paco Alcaceras bei nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Javieras Mascherano. Argentiniečiui tai buvo pirmasis įvartis atstovaujant "Barcą".

Kitose rungtynėse vėl antra sudėtimi žaidęs Madrido "Real" klubas pasiekė triuškinančią pergalę prieš La Korunjos "Deportivo". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai su varžovaus susidorojo rezultatu 6-2.

Jau 1-ąją minutę Alvaro Morata išvedė svečius į priekį, o pranašumą 14-ąją minutę padidino Jamesas Rodriguezas. Intrigą 35-ąją minutę sugrąžino Florino Andone įvartis, tačiau dviejų įvarčių pranašumą kėlinio pabaigoje vėl sugrąžino Lucas Vazquezas.

Antrajame kėlinyje "Real" ekipoje dar po įvartį pridėjo J. Rodriguezas, Isco ir Casemiro. 84-ąją minutę paguodos įvartį varžovų gretose pasiekė Joselu.

"Barcelona" su "Real" turi po 78 taškus ir tęsia atkaklią kovą dėl čempionų titulo.

Kitose rungtynėse pergalėmis taip pat džiaugėsi San Sebastiano "Real Sociedad" bei "Leganes".

"Barcelona" 7 - 1 "Osasuna"
12' [1 - 0] L. Messi
30' [2 - 0] A. Gomes
48' [2 - 1] R. Torres
56' [3 - 1] A. Gomes
61' [4 - 1] L. Messi
64' [5 - 1] A. Paco
67' [6 - 1] J. Mascherano (11 m. baudinys)
86' [7 - 1] A. Paco

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/Yde4fRYbPKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Leganes" 3 - 0 "Las Palmas"
55' [1 - 0] Luciano
59' [2 - 0] Guerrero
61' [3 - 0] Luciano (11 m. baudinys)

"Valencia" 2 - 3 "Real Sociedad"
1' [0 - 1] D. Alves (į savus vartus)
30' [0 - 2] W. Jose (11 m. baudinys)
65' [0 - 3] M. Oyarzabal
68' [1 - 3] Nani (11 m. baudinys)
72' [2 - 3] S. Zaza

"Deportivo" 2 - 6 "Real Madrid"
1' [0 - 1] A. Morata
14' [0 - 2] J. Rodriguez
35' [1 - 2] F.Andone
44' [1 - 3] L. Vazquez
66' [1 - 4] J. Rodriguez
77' [1 - 5] Isco
84' [2 - 5] Joselu
87' [2 - 6] Casemiro