"Deportivo" išvykoje išplėšė lygiąsias prieš "Las Palmas" (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 19-ojo turo rungtynės.

"Las Palmas" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su La Korunjos "Deportivo" klubu. Šeimininkai ilgą rungtynių laiką pirmavo, tačiau "Deportivo" vienuolikė išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

Gran Kanarijos ekipą į priekį 13-ąją minutę išvedė Mateo Ezequielis Garcia, tačiau rezultatas 69-ąją minutę tapo lygus - pasižymėjo svečių puolėjas Florinas Andone.

Be to, 77-ąją minutę "Las Palmas" liko žaisti dešimtyje, kai už antrą geltoną kortelę aikštę paliko Aythami. Vis dėlto per likusį laiką įvarčių nepelnė nei viena komanda ir susitikimas baigėsi taikiai.

"Las Palmas" su 25 taškais lieka dešimtoje pozicijoje, o "Deportivo", savo sąskaitoje turintis 6 taškais mažiau, užima 15-ąją vietą.

"Las Palmas" 1 - 1 "Deportivo"
13' [1 - 0] M. Garcia
69' [1 - 1] F. Andone
77' Aythami ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10037370" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>