Dešimtyje žaidusi "Getafe" pirmą kartą šiame sezone nugalėjo "Valencia" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 14-ojo turo rungtynės.

Tikras netikėtumas užfiksuotas Ispanijos sostinėje, kur Madrido "Getafe" susikovė su šį sezoną į kovą dėl titulo nusitaikiusia "Valencia". "Šikšnosparniai" nesugebėjo pasinaudoti "Barcos" lygiosiomis ir patys netikėtai patyrė pralaimėjimą.

25-ąją minutę "Getafe" liko žaisti dešimtyje, kai per keturias minutes dvi geltonas korteles prieš save išvydo šeimininkų saugas, kuris buvo priverstas baigti rungtynes.

"Valencia" įgijo kiekybinį pranašumą, tačiau tuo pasinaudoti nesugebėjo - varžovai gana agresyviai puolė ir 66-ąją minutę sugebėjo pasiekti pergalingą įvartį.

"Valencia" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone. "Šikšnosparniai" nuo "Barcos" dabar jau turi 5 taškų atsilikimą, o už jų nugaros esantys "Atletico" sumažino atsilikimą iki taško.

Kitose rungtynėse taip pat kiek netikėtą nesėkmę patyrė "Villlarreal", "Eibar" užtikrintai nugalėjo Barselonos "Espanyol", o "Las Palmas" minimaliu skirtumu palaužė Sevilijos "Real Betis".

"Getafe" 1 - 0 "Valencia" (VIDEO)
66' [1 - 0] M. Bergara
25' M. Arambarri ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 1 - 3 "Villarreal"
60' [0 - 1] Raba
72' [1 - 1] D. Rico
81' [2 - 1] N. El Zhar
90+3' [3 - 1] Gabriel

"Eibar" 3 - 1 "Espanyol"
9' [1 - 0] Kike
38' [2 - 0] I. Alejo
69' [3 - 0] J. Jordan (11 m. baudinys)
79' [3 - 1] S. Enrich (į savus vartus)

"Las Palmas" 1 - 0 "Real Betis"
19' [1 - 0] J. Calleri
90+2' J. Amat ("Betis") pašalintas iš aikštės