Drama Kordoboje baigėsi C.Ronaldo raudona kortele bei "Real" triumfu, "Barca" ir vėl pasismagino su "Elche" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos penkerios 20-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Kordoboje, kur dramos kupinoje akistatoje Madrido "Real" futbolininkai rungtynių pabaigoje rezultatu 1-2 pranoko vietos "Cordoba" futbolininkus.

Pirmasis kėlinys itin nesėkmingai prasidėjo "baltųjų" ekipai, kai jau 2-ąją minutę ranka baudos aikštelėje sužaidė Sergio Ramosas. Prie 11 metrų žymos stojo Nabilas Ghilas, kurio smūgio nesugebėjo atremti Ikeras Casillas.

Po greito įvarčio "Cordoba" neatsitraukė į gynybą ir toliau bandė primesti savo žaidimą. Vis dėlto 27-ąją minutę "Real" išlygino rezultatą, kai po sumaišties baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio suskubęs Karimas Benzema nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje Carlo Ancelotti treniruojama ekipa ir toliau žaidė nesėkmingai, o 82-ąją minutę Cristiano Ronaldo už incidentą su varžovais buvo pašalintas iš aikštės.

Tačiau "Real" nepasidavė ir pradėjo spausti šeimininkus. Rungtynių pabaigoje Garetho Bale'o smūgis skriejo tiesiai į varžovo ranką, kuriam buvo parodyta antroji geltona kortelė ir skirtas 11 metrų baudinys.

C.Ronaldo aikštėje nebebuvo, todėl realizuoti baudinio stojo G.Bale'as. Jo smūgis skriejo tiesiai į vartų tinklą ir "Real" iškovojo dramatišką pergalę.

"Elche" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su ne taip seniai juos pažeminusius "Barcelona" fubolininkus. L.Messi ir Neymaro vedami katalonai šeimininkus sutriuškino rezultatu 0-6.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas tik vienas įvartis, kai pasižymėjo Gerardas Pique. Kitame kėlinyje krito net penki įvarčiai, o pasižymėjo Pedro ir po du kartus Lionelis Messi su Neymaru.

"Cordoba" 1 - 2 "Real Madrid"

3' [1 - 0] N.Ghilas (11m. baudinys)

27' [1 - 1] K.Benzema

89' [1 - 2] G.Bale (11m. baudinys)

82' C.Ronaldo ("Real Madrid") pašalintas iš aikštės

87' F.Cartabia ("Cordoba") pašalintas iš aikštės

"Elche" 0 - 6 "Barcelona"

35' [0 - 1] G.Pique

55' [0 - 2] L.Messi (11m. baudinys)

69' [0 - 3] Neymar

71' [0 - 4] Neymar

88' [0 - 5] L.Messi

90' [0 - 6] Pedro

57' F.Fajr ("Elche") pašalintas iš aikštės

"Atletico" 3 - 1 "Rayo Vallecano"

12' [1 - 0] A.Griezmann

22' [2 - 0] A.Griezmann

35 [ 2 - 1] R.Trashorras

56' [3 - 1] Manucho (į savo vartus)

"Real Sociedad" 1 - 0 "EIbar"

55' [1 - 0] X.Prieto

"Villarreal" 1 - 0 "Levante"

56' [1 - 0] L. Vietto