Dramatiškai išsigelbėjęs "Napoli" neleido pabėgti "Juvei", "Lazio" kyla į trečiąją poziciją (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse „Torino“ ekipa pateikė staigmeną. „Torino“ 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti Milano „Inter“ futbolininkus.

„Inter“ nepasinaudojo suteikta „Romos“ dovana. Pastarieji suklupo vakar, tačiau vis tiek liko trečioje vietoje turėdami vienu tašku daugiau.

„Torino“ ekipai vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė 36-ąją minutę kai pasižymėjo Ademas Ljajičius.

„Inter“ šiose rungtynėse atliko daugiau smūgių link vartų (15:10) ir kur kas daugiau į vartų plotą (8:3). Milano klubui nepadėjo ir tai, kad kur kas ilgiau kontroliavo kamuolį (62%).

„Lazio“ ekipa pasinaudojo dovanėlėmis iš kitų stadionų. Tiek „Inter“, tiek „Roma“ taškus švaistė, o „Lazio“ ekipa 2:1 (2:1) įveikė „Udinese“ ir pakilo į trečiąją vietą.

Tiesa, ir „Lazio“ ekipai nebuvo taip viskas paprasta, kadangi 13-ąją minutę „Udinese“ į priekį išvedė Kevinas Lasagna.

Vis dėlto 26-ąją minutę Ciro Immobile rezultatą išlygino, o 37-ąją Luisas Alberto jį ir persvėrė.

Tuo metu „Napoli“ ekipa vos išnešė sveiką kailį rungtynėse su „Chievo“. Vis dar Turino „Juventus“ ekipai neleidžianti pabėgti „Napoli“ 2:1 (0:0) palaužė „Chievo“.

„Chievo“  į priekį išsiveržė dar 73-ąją minutę, kai pasižymėjo Mariusz Stepinski.

Tačiau 89-ąją minutę rezultatą išlygino Arkadiuszas Milikas, o po keturių minučių „Napoli“ klubą į priekį išvedė Amadou Diawara, kas ir lėmė pergalę.

O svajonių dėl aukštesnių vietų neprarandanti „Milan“ ekipa išvaistė du taškus kai lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė su „Sassuolo“.

„Milan“ į nokdauną buvo pasiųsta kai 75-ąją minutę įmušė Matteo Politano, tačiau už 11 minučių rezultatą išlygino ir tašką „milan“ ekipai išplėšė Nikola Kaliničius.

„Torino“ 1:0 „Inter“
36‘ [1-0] A. Ljajič

„Udinese“ 1:2 „Lazio“
13‘ [1-0] K. Lasagna
26‘ [1-1] C. Immobile
37‘ [1-2] L. Alberto

„Napoli“ 2:1 „Chievo“
73‘ [0-1] M. Stepinski