Draugiški mačai: Belgija nugalėjo Švediją, prancūzai ir vokiečiai neįveikė varžovų (VIDEO)

Sekmadienį rinktinės nesiilsėjo. Įvairiuose pasaulio stadionuose buvo sužaistos keturios draugiškos rungtynės.

Vokietijos rinktinė nesugebėjo įveikti Kamerūno ir sužaidė lygiosiomis, 2-2. Įvarčius vokiečių gretose pelnė Thomasas Mulleris ir Andre Schurrle, o varžovų ekipoje po įvartį pelnė Samuelis Eto'o bei Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Tuo metu Belgijos rinktinė išvykoje nesunkiai nugalėjo Švedijos futbolininkus. Pasaulio čempionatui besiruošiančius belgus į priekį 34-ąją minutę išvedė Romelu Lukaku, o galutinį tašką antrajame kėlinyje padėjo Edenas Hazardas.

Pergalės iškovoti nepavyko ir Prancūzijai, kuri rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš rankų, o JAV savo žiūrovų akivaizdoje įrodė pranašumą prieš Turkiją.