Draugiškos rungtynės: Anglija neišlaikė persvaros prieš ispanus, vokiečiai sužaidė lygiosiomis su italais (VIDEO)

Šį vakarą sužaista visa galybė draugiškų rungtynių tarp nacionalinių ekipų.

Viena labiausiai intriguojančių akistatų vyko Anglijoje, kur šios šalies rinktinė "Wembley" stadione priėmė Ispaniją. Mačas prasidėjo jau 9-ąją minutę pelnytu šeimininkų įvarčiu, kurio autoriumi tapo Adamas Lallana. Saugas po Pepe Reinos pražangos prieš Jamie Vardy realizavo 11 metrų baudinį.

Po petraukos anglų persvarą padvigubino tas pats Vardy, išnaudojęs Jordano Hendersono perdavimą bei pasižymėjęs galvą.

Tiesa, ispanai dar nepasidavė ir Iago Aspaso įvarčio dėka 89-ąją minutę skirtumą sušvelnino. Tuomet jau baigiantis rungtynėms rezultatą išlyginti sugebėjo Isco ir šios baigėsi 2-2.

Taip pat daug dėmesio susilaukė Vokietijos bei Italijos rinktinių akistata. Visgi, ji, kaip ir dvikova tarp Prancūzijos bei Dramblio Kaulo Kranto, baigėsi be įvarčių.

Rusija 1 – 0 Rumunija

Malta 0 – 2 Islandija

Vengrija 0 – 2 Švedija

Ukraina 2 – 0 Serbija

Čekija 1 – 1 Danija

Austrija 0 – 0 Slovakija

Italija 0 – 0 Vokietija

Anglija 2 – 2 Ispanija