Draugiškos rungtynės: brazilai pasiekė revanšą prieš vokiečius, ispanai pažemino argentiniečius (VIDEO)

Antradienį visame pasaulyje nacionalinės ekipos bandė jėgas draugiškuose susitikimuose.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Vokietijoje, kur Joachimo Lowo auklėtiniai susitiko su pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojančiais brazilais.

Rungtynių laimėtoją nulėmė vienas tikslus smūgis - jį 37-ąją minutę atliko Gabrielis Jesusas.

Tuo pačiu brazilai atsirevanšavo pasaulio čempionams už gėdingą pralaimėjimą 2014 metų planetos pirmenybėse.

"Wembley" stadione ginklus surėmė Anglijos ir Italijos komandos.

Aikštės šeimininkai ilgą laiką pirmavo po 26-ąją minutę Jamie Vardy įmušto įvarčio, tačiau mačo pabaigoje Lorenzo Insigne realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatą išlygino - 1:1.

"Wanda Metropolitano" stadione ginklus surėmė Ispanijos ir Argentinos rinktinės. Be Lionelio Messi žaidusi Argentina buvo pažeminta - ispanai džiaugėsi pergale rezultatu 6-1.

Rungtynėse žibėjo Isco - saugas pasižymėjo "hat-tricku", dar po įvartį pridėjo Diego Costa, Thiago ir Iago Aspasas. Paguodos įvartį varžovų gretose pelnė Nicolas Otamendi.

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11027271" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>