Draugiškos rungtynės: "Chelsea" neįveikė Austrijos klubo, "Schalke" pelnė 11 įvarčių

Draugiškų rungtynių maratonas visame pasaulyje ir toliau tęsiasi. Jėgas tarpusavyje išbandė keletas garsių Europos klubų.

Anglijos grandas Londono "Chelsea" klubas susitiko prieš Austrijos "Wolfsberger" futbolininkus. "Mėlynieji" tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias.

Austrijos klubą 55-ąją minutę į priekį išvedė Carlosas Silvio, tačiau 83-ąją minutę nuo gėdingo pralaimėjimo Jose Mourinho treniruojamą ekipą išgelbėjo 17-metis Jeremie Boga.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" rezultatu 0-1 nugalėjo antroje Ispanijos lygoje žaidžiančią "Numancia" komandą, o Paryžiaus "Saint-Germain" po atkaklios kovos (2-1) nugalėjo "Nice".

Kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Gelzenkircheno "Schalke" rungtynėse, kur niekam nežinomą Bavarijos klubą "Rosenheim" sutriuškino rezultatu 1-11.