Driokstelėjęs C.Ronaldo išplėšė portugalams lygiąsias prieš ispanus (FOTO, VIDEO)

Penktadienį 21 valandą Fišto olimpiniame stadione Sočyje prasidėjo bene laukiamiausios dienos rungtynės.

Pasaulio čempionato B grupės mače susitiko Ispanijos ir Portugalijos rinktinės. Po itin atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Susitikimas prasidėjo be žvalgybos - C.Ronaldo įbėgo į baudos aikštelę, kur portugalų lyderį pargriovė Nacho Fernandezas.

Nepaisant visų ispanų protestų teisėjas nusprendė skirti 11 m baudinį, kurį tiksliai realizavo pats nukentėjęs žaidėjas - 1:0.

F.Hierro auklėtiniai atsakė D.Silvos smūgiu virš skersinio.

20-ąją minutę D.Silva dar kartą nepataikė į vartus. Kontrataką surengę Europos čempionai turėjo puikią galimybę rezultatą padvigubinti, tačiau paskutinę akimirką prarado kamuolį.

D.Costa sužibėjo individualiu meistriškumu - aukšto perdavimo sulaukęs puolėjas suklaidino kelis gynėjus ir nukreipė kamuolį į vartus (1:1).

Netrukus ispanai vos neišsiveržė į priekį, kai kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją, tačiau nekirto linijos.

34-ąją minutę šansą turėjo veteranas A.Iniesta, bet kamuolys prariedėjo šalią virpsto. Kėlinys baigėsi portugalų triumfu - C.Ronaldo iš baudos aikštelės prieigų atliko stiprų smūgį, o D.De Gea nesugraibė kamuolio - 2:1.

Po pertraukos ispanai iš karto perėmė iniciatyvą ir stengėsi išlyginti rezultatą.

54-ąją minutę prieš A.Iniestą buvo prasižengta ir F.Hierro žaidėjai meistriškai pasinaudojo susikurta situacija - S.Busquetsas galva perdavė kamuolį D.Costai, kuriam beliko įsirašyti antrąją įvartį - 2:2.

Įsismarkavę ispanai po poros minučių išsiveržė į priekį - fantastišku smūgiu pasižymėjo Nacho Fernandezas.

Besibaigiant rungtynėms C.Ronaldo uždirbo baudos smūgį tiesiai prieš varžovų vartus, atliko neatlaikomą smūgį bei išplėšė portugalams lygiąsias 3:3.