Dukart vytis turėję japonai išplėšė lygiąsias prieš Senegalą (VIDEO)

H grupės lyderiai išlieka tie patys. Japonijos ir Senegalo futbolininkai sužaidė taikiai 2:2 ir pasidalino po tašką.

Tiek japonai, tiek senegaliečiai pirmose rungtynėse iškovojo pergales ir dabar turėdami po keturis taškus išliko H grupės viršūnėje.

Senegalas rungtynes pradėjo kiek geriau ir jau 11-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį įmušė Sadio Mane.

Vis dėlto senegaliečiui daug daryti nereikėjo, tik atsirasti tinkamoje vietoje. Eiji Kawashima Youssoufo Sabaly smūgį atrėmė kumščiais, tačiau kamuolys atšoko tiesiai į S. Mane kojas ir jis iškart atsidūrė vartų tinkle.

Vis dėlto Senegalui persvaros išlaikyti ik pertraukos nepavyko. 34-ąją minutę rezultatas tapo lygus 1:1.

Japonijos rinktinei rezultatą išlygino itin tiksliai smūgiavęs Takashis Inui, kuris nepaliko vilčių Senegalo vartininkui.

Po pertraukos Japonija pradėjo kurti vieną pavojingą progą po kitos prie Senegalo ritinės vartų. O 64-ąją minutę T. Inui itin geru smūgiu pataikė į skersinį.

Senegalo rinktinė pasinaudojo tuo, kad japonai neišnaudoja savo progų ir greitai rezultatą vėl persvėrė savo naudai.

71-ąją minutę Moussa Wague uždarė puikų Y. Sabaly perdavimą, prie kurio prisidėjo ir M‘Baye Niangas. Po W. Wague įvarčio Senegalas pirmavo 2:1.

Vis dėlto toks rezultatas ilgai nesilaikė ir japonai dar kartą sugebėjo atstatyti lygybę rungtynėse.

78-ąją minutę kilusiu chaosu Senegalo baudos aikštelėje pasinaudojo Keisuke Honda, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir išlygino rezultatą.

Japonija 2:2 Senegalas
11‘ [0-1] S. Mane
34‘ [1-1] T. Inui
71‘ [1-2] M. Wague
78‘ [2-2] K. Honda