Dviejų A. Klimavičiaus įvarčių "Jonavai" neužteko - "Sūduva" ir toliau nepraranda taškų (VIDEO)

Nepaisant to, jog „Sūduva“ rungtynėse su „Jonava“ pirmoji praleido įvartį, Lietuvos čempionė ir toliau žygiuoja pergalingai – marijampoliečiai iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone.

Namuose žaidusi „Sūduva“ varžovus įveikė 4:2 ir po trijų turų jų sąskaitoje yra jau devyni taškai.

Nepaisant to, jog jau 11-ąją mačo minutę Arūnas Klimavičius įvarčiu išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje „Sūduva“ į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais ir taip nulėmė mačo likimą. Įvarčius Marijampolės ekipai pelnė dukart pasižymėjęs Karolis Laukžemis (18-ąją ir 35-ąją min.), Josipas Tadičius (38-ąją min) ir Samiras Kerla (45-ąją min).

Antrajame kėlinyje savo antrąjį rungtynių įvartį pelnė ir bene gražiausią šio sezono smūgį 56-ąją minutę atliko Arūnas Klimavičius: gynėjas pasižymėjo krisdamas smūgiu per save, tačiau jo komandai sugrįžti į kovą dėl taškų nepavyko net ir sušvelninus rezultatą.