Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite Čempionų lygos aštuntfinalyje?
  • "Real"
  • PSG
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Cantona: nesuprantu, ką Neymaras daro Prancūzijoje


Buvęs profesionalus futbolininkas Ericas Cantona nutarė įgelti Neymarui, kuris persikėlė žaisti būtent į E. Contonos gimtinę – Prancūziją.

Prancūzas nesupranta, ką tokio lygio žaidėjas, kaip Neymaras veikia tokioje lygoje ir suabejojo brazilo aistra futbolui.

„Kai esi 25-erių ir jau žaidei už Braziliją bei „Barcelona“ komandas, nesuprantu, ką tada veiki „Ligue 1“ pirmenybėse žaisdamas prieš „Amiens“ ir „Guingamp“. Tai nėra toks pat požiūris į futbolą ir aistra futbolui, kokią aš turiu.

Vien Čempionų lygos nepakanka. Tai yra daugiausiai 10 rungtynių. Nesuprantu, kodėl jis atvyko žaisti į Prancūziją“, - kalbėjo E. Cantona.

Straipsnio įvertinimas: 35 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Aldevinas
2017-11-16 19:13
5 61
Tas jobanas Neymaras, kaip kazkoks futbolo Beaberis
Bybis
2017-11-16 18:00
5 59
Nes nori buti jobana zvaigzde. Matai barcoj bunant jam neuzteko zvaigzdingumo
Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-11-16 18:02
9 36
Pinigai, pripažinimo troškimas jį čia atvedė, dabar dar didesnis pamaiva tapo nei buvo, dar galvoja jį RM imt ... Taip suprantu žaidėjas geras , retas talentas , bet kaip žmogus tai šūdo krūva, būtų Zlatanas tai išauklėtų jį..
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (palaiko Real Madrid C.F., Portugalija)
2017-11-16 19:50
19 25
Aisku, ko siekia Neymaras. Jis norejo ne tik pabegt is mesio seselio. Bet jis nori gaut auksiniuus batelius ir ballon d'or. Juk daug lengviau primusti ivarciu prancuzijos lygoj, nei ispanijoj. O CL su tokios sudeties PSG laimet tiek pat sansu, kiek su Barsa. Tai jis nuejo i silpniausia lyga, kurioj butu komanda, su kuria galmetu varzytis CL, ir kurios lygos ivarciu verte prilygtu Ispanijos lygos ivarciams, kai bus renkamas auskinio batelio laimetojas. Man jis apgailetinas
Zutautas
2017-11-16 20:46
10 11
Zvelgiant kitu kampu: Jei Barsa ar Real laimi 5 metu atkarpoje CL kelis kartus tai nieko nestebina, bet jei PSG kurie nera laimeje CL ,o laimes kelis kartus tai bus tiesiogiai susieta su Neymar atvykimu ir jo indeliu....cia irodymas ne tik sau bet ir pasauliui,kad jis ne tik Barsoje apsuptas Messi ir Suarez ar Iniesta gali laimet,o ir be ju jis gali laimet CL......