E grupė: Ederio smūgis buvo mirtinas Švedijos rinktinei (FOTO, VIDEO)

Penktadienį Europos čempionato rungtynėse "Municipal" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Italijos ir Švedijos rinktinės.

Antonio Conte treniruojama komanda laimėjo 1:0 ir užsitikrino mažiausiai antrąją vietą E grupėje.

Susitikimo pradžioje abi komandos komandos žaidė atsargiai.

Švedai perėmė iniciatyvą puolime ir pradėjo kurti pavojingus momentus prie varžovų vartų, o italai stengėsi drausmingai gintis.

27-ąją minutę D.De Rossi sukėlė Z.Ibrahimovičiaus pyktį, kai parvertė didžiausią skandinavų komandos žvaigždę ant žemės, tačiau teisėjas nusprendė neskirti geltonos kortelės.

40-ąją min. italai surezgė pavojingą ataką, bet A.Candrevos perdavimas į baudos aikštelę tikslo nepasiekė. Po akimirkos Guidetti atsakė labai netaikliu smūgiu virš vartų.

Po kampinio prie A.Conte auklėtinių vartų Z.Ibrahimovčius bandė išprašyti varžovui pražangą, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo.

Prabėgus pertraukai vaizdas aikštėje kardinaliai nepasikeitė.

60-ąją minutę E.Giacherrini, o 63-ąją Florenzi bandymai kurti grėsmę buvo nesėkmingi.

Pirmasis pavojaus skambutis švedams nuaidėjo 81-ąją minutę, kai Parolo smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį.

Susitikimo pabaigoje, kaip jau įprasta šiose pirmenybėse, buvo įmuštas lemiamas įvartis - greito išpuolio metu Zaza numetė galva kamuolį Ederui ir šis pabėgęs nuo Granqvisto nuginklavo A.Isakssoną - 1:0.

Švedai dar bandė gelbėtis, tačiau jų prašymai skirti 11 metrų baudinį teisėjo ausų nepasiekė.

Startinė sudėtys:

Italija: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Candreva, Parolo, De Rossi, Giacherrini, Florenzi, Pelle, Eder.

Švedija: Isaksson, Johansson, Lindelof, Granqvist, Olsson, Larsson, Ekdal, Kallstrom, Forsberg, Guidetti, Ibrahimovic.