"Eintracht" namuose patiesė "Leipzig" vienuolikę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės 23-ojo turo rungtynės.

Frankfurto "Eintracht" namuose priėmė "Leipzig". Svečiai buvo įgiję pranašumą, tačiau "Eintracht" nesutriko ir iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

"Leipzig" į priekį įsiveržė 13-ąją minutę, kai įvartį į savo sąskaitą įsirašė Jeanas-Kevinas Augustinas.

Tačiau ilgai šiuo pranašumu svečiai nesidžiaugė - 22-ąją minutę rezultatas tapo lygus, o dar po keturių minučių krito ir pergalingas šių rungtynių įvartis. Jo autoriumi tapo Kevinas-Prince'as Boatengas.

"Eintracht" po pergalės kylaį trečiąją poziciją, o pralaimėjimą patyręs "Leipzig" krenta į penktąją vietą.

"Eintracht" 2 - 1 "Leipzig"
13' [0 - 1] J. Augustin
22' [1 - 1] T. Chandler
26' [2 - 1] K. Boateng

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10949522" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>