Estėms pralaimėjo ir U-17 rinktinė

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės) rinktinei nepavyko aukšta nata užbaigti Baltijos taurės turnyro Estijoje. Paskutinį susitikimą su turnyro šeimininkėmis lietuvės pralaimėjo 1:3.

Dvikova buvo permaininga. Estijai pavyko išsiveržti į priekį 17 minutę, bet lietuvaitės nepabūgo „šalto dušo” ir sugebėjo duoti greitą atsaką – Loreta Rogačiova tiksliai sužaidė atakos smaigalyje ir išlygino rezultatą.

Visgi jau per pridėtą kėlinio laiką šeimininkėms pavyko nuginkluoti Lietuvos vartininkę Moniką Bačkieriūtę, o po pertraukos estės įtvirtino pergalę trečiuoju įvarčiu.

Pirmose rungtynėse Lietuvos komanda 1:2 nusileido latvėms, tad turnyre užėmė trečią vietą.

Rungtynių statistika:

WU-17 Lietuva – Estija 1:3 (1:2)
TNTK stadionas, Talinas
Teisėja – Maaren Olander-Doyle
Įvarčiai: 17 min. A. Malešina (0:1), 18 min. L. Rogačiova (1:1), 40+1 min. A. Jaar (1:3), 44 min. L. Merisalu (1:3).
Įspėtos: 39 min. A. Malešina (Estija), 73 min. G. Ragauskaitė (Lietuva)

Lietuva: Monika Bačkieriūtė, Eva Jakaitė, Gintarė Blažytė, Karolina Sarkanaitė (41 min. Erika Deventinaitė), Silvija Šafranovič, Gabija Toropovaitė (22 min. Judita Sabatauskaitė), Greta Markauskaitė (30 min. Dorotėja Aidukaitė (71 min. Karolina Kunelytė)), Ugnė Lazdauskaitė (41 min. Marija Galkina), Monika Markevičiūtė (15 min. Milita Ragauskaitė), Gabrielė Ragauskaitė, Loreta Rogačiova. Atsargoje: Dominyka Vaiginytė.