Europos lygos atranka: "Sūduva" nugalėjo latvius, "Trakai" krito Švedijoje

2017-07-13 20:14:00 Europos lyga FK Sūduva FK Trakai

Ketvirtadienį Senajame žemyne tęsiasi UEFA Europos lygos atranka dėl patekimo į 2017-18 metų grupių etapą.

Antrajame etape Lietuva turi du savo atstovus - Marijampolės "Sūduva" ir "Trakai". Abu klubai peržengė pirmąjį etapą ir tęsia kovą svajonės link.

"Sūduva" 19:45 min. Lietuvos laiku Latvijoje pradėjo rungtis su vietos "Liepaja". Marijampoliečiai nuliūdino latvių sirgalius - Suvalkijos komanda rezultatu 2-0 nugalėjo varžovus ir yra arti patekimo į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą.

Lietuvos čempionato bronzos savininkai rungtynes pradėjo itin aktyviai ir 18-ąją minutę pasiekė pirmąjį įvartį - sėkmingai kamuolį šalia vartų linijos prilietė ir įvartį pelnė Ovidijus Verbickas.

"Liepaja" nerado jokių priešnuodžių prieš "Sūduvos" žaidimą ir 75-ąją minutę buvo nubausti antruoju įvarčiu. Šį kartą varžovų vartus nuginklavo Karolis Laukžemis.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų Marijampolėje įvyks lygiai po savaitės kitą ketvirtadienį.

Kitose rungtynėse "Trakams" taip sėkmingai pradėti rungtynių kaip "Sūduvai" nepavyko - Lietuvos vicečempionai rezultatu 1-2 Švedijos atstovams "Norrkoping".

32-ąją minutę Anderssonas išvedė švedus į priekį, o pranašumą pastarieji po Holmbergo įvarčio padidino 61-ąją minutę. Vis dėlto "Trakai" visiškai nepalūžo ir pasiekė svarbų išvykos įvartį - galva pasižymėjo Maksimas Maksimovas.

"Liepaja" 0 - 2 "Sūduva"
18' [0 - 1] O. Verbickas
75'[ 0 - 2] K. Laukžemis

"Norrkoping" 2 - 1 "Trakai"
32' [1 - 0] Andersson
61' [2 - 0] K. Holmberg
66' [2 - 1] M. Maksimov

Straipsnio įvertinimas: 21 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

0 1
Traku galimi varzovai: roup 1 Seeded 1 PSV Eindhoven (NED) coefficient 46.212 2 Fenerbahçe (TUR) 51.840 3 Krasnodar (RUS) 32.106 4 Shkëndija (MKD) or HJK Helsinki (FIN) 10.530 5 Panathinaikos (GRE) 15.080
FFan
2017-07-14 13:08
0 1
Ac Milano gaila nebus Suduvai: 1 Zenit (RUS) coefficient 87.106 2 Braga (POR) 37.366 3 Marseille (FRA) 28.333 4 Freiburg (GER) 20.899 5 Sion (SUI) 14.415 6 Rabotnicki (MKD) or Dinamo Minsk (BLR) 10.975
Futbolo dievu kontora
2017-07-14 12:55
0 2
2 atrankos etapas.jei praeini 100k jei islrenti 225k 3 etapas taspats.jei praeini 100k jei krenti 225k Galutinis playoff etapas i pogrupius del patekimo tiksliai nzn bet jau 6zenkle suma tikrai o iskritimo atveju 245k.Tai Uz 2 praeitus etapus jau 200 000 gaus ir jei nepraeis playoff dar + 245 000 = tai 445 000€ + galbut uz transliacijas kazkas kazka dave + bilietai... nu beveik antras metu biudzetas +/-
vel
2017-07-14 12:45
0 0
kiek saibu pareis Suduvai praejus latvius? preliminariai suma kokia galbut kas zinot.
uuu
2017-07-14 09:46
3 0
...
o tu paziurek kaip Liepaja zaide isvykoj su Crusaders. as nekalbejau apie atsakomasias rungtynes.
0 22
Bet tai kai varo LT klubai tik Atlantas pasikakojo, o Suduva nu MALACIAI viena koja pusfinalio etape, Trakai irgi turi sansa, reik varyt palaikyt kaip ir Zalgiri palaike (Futbole kolkas turime buti vieningi tarptautineje erdveje) Zalgiris turi prosvasiciu TIESIOG SIRDIS DAINUOJA !!! Kaip senai taip buvo,kad net 3 klubai taip gerai losia Europoje

hotrey
2017-07-14 03:55
0 5
bet nemazai debilu cia like... uuu: tikrai uzsiiminejo lazybom ir vos sveika kaili isnese? pagal tavo scenariju ir suduva lazybom buvo uzsiemus, pastate ant lygiu, ir kadangi kai kurios bendroves draudzia nuo pridetinio laiko golu tai win win situacija buvo. euforija: jau dabar yra atsigavimo metai nes nepamenu kada LT klubai iskovojo 5 pergales is 8 varzybu. gal ir buvo tokie laikai, bet intertoto ir UEFA CL pirmas etapas tikrai ne to lygio varzybos