Europos lygos atranka: "Sūduva" sudaužė pajėgų "Sion", "Trakai" nukovė makedonus (VIDEO)

2017-07-27 16:33:25 Europos lyga FK Sūduva FK Trakai

Ketvirtadienį vakare A lygos klubai pradėjo kovą trečiajame Europos lygos atrankos etape.

Marijampolės "Sūduva" 20 val. savų žiūrovų akivaizdoje susikovė su "Sion" klubu, o "Trakai" LFF stadione 19.30 val. priėmė "Shkendija" komandą iš Makedonijos.

Pirmosios rungtynės baigėsi Vilniuje, kur "Trakai" rezultatu 2-1 pranoko svečius. "Riterių" gretose ir vėl nesustabdomas buvo rusas Maksimas Maksimovas - puolėjo du įvarčiai garantavo pergalę pirmajame mače.

Jau 1-ąją minutę M. Maksimovas savo smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto "Shkendija" iš Makedonijos rodė charakterį ir 39-ąją minutę rezultatas tapo lygus.

Tačiau "Trakai" rankų nenuleido ir 52-ąją minutę tas pats M. Maksimovas dar kartą nuginklavo varžovų vartus bei atvedė šeimininkus į svarbią pergalę.

"Trakai" turėjo idealią progą pelnyti dar daugiau įvarčių, nes 57-ąją ir 62-ąją minutėmis du makedonų ekipos žaidėjų buvo pašalinti iš aikštės.

Vis dėlto daugiau įvarčių į svečių vartus Lietuvos vicečempionai nepasiuntė ir prieš lemiamą atsakomąją dvikovą Makedonijoje turės vieno įvarčio pranašumą

Tuo tarpu Marijampolės "Sūduva" namuose pateikė tikrą sensaciją: dar prieš dvikovą šiek tiek nurašyti marijampoliečiai skolingi "Sion" ekipai iš Šveicarijos neliko - sutriuškino rezultatu 3-0.

Pirmasis rungtynių įvartis Marijampolėje taip pat krito greitai - 3-ąją minutę į savus vartus įsispyrė svečių gynėjas Paulo Ferreira. Užsivedę suvalkiečiai sustoti neketino - 9-ąją minutę Paulius Janušauskas rezultatą padidino iki dviejų įvarčių pranašumo.

Šveicarai dar bandė atsitiesti ir aktyviai spaudė šeimininkus, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje gavo skaudų antausį - Karolis Laukžemis pasiuntė trečiąjį įvartį į svečių vartus ir rezultatas tapo triuškinantis.

"Trakai", o ypatingai "Sūduva", prieš atsakomąsias rungtynes svečiuose turės pranašumą ir geresnes galimybes žengti tolyn. Priminsime, kad po atsakomųjų rungtynių komandos patenka į paskutinįjį atrankos etapą, kuriame bus kaunamasi dėl patekimo į grupių etapą.

"Trakai" 2 - 1 "Shkendija"
1' [1 - 0] M. Maksimov
39' [1 - 1] S. Junior
52' [2 - 1] M. Maksimov
57' S. Junior ("Shkendija") pašalintas iš aikštės
62' A. Cuculi S. Junior ("Shkendija") pašalintas iš aikštės

"Sūduva" 3 - 0 "Sion"
3' [1 - 0] P.  Ferreira (į savus vartus)
9' [2 - 0] P. Janušauskas
90+1' [3 - 0] K. Laukžemis

Straipsnio įvertinimas: 40 5

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

...
"Trakai"jau siame turnyre parode,kad gerai gali zaisti ir isvykoje.
sūduva
2017-07-28 13:47
0 8
Stadionas Marijampolėj nebuvo pilnas, bet buvo pasiektas rekordas 4k+. O atmosfera buvo pasakiška, tokio palaikymo dar nėra buvę.
a
2017-07-28 12:34
9 3
Trakam bus kaip zalgiriui, ramiai prasileis 3 ir bagsis visa pasaka, nes makedonija lenke trakus visais aspektais, namie ijungs ausktesne pavara ir pervaziuos be jokio didesnio pasipriesinimo. Tiesiog ne to lygio komandos ir nereik cia stebuklu tiketis, nes ir taip jau stebuklas, kad tiek nuejo.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
2017-07-28 12:12
0 11
Sveikinimai Suduvai, dabar belieka tikėtis, kad jie matė PSG-Barsa seriją šiemet, nes situacija kone identiška Aišku įvartis svečiuose išspręstų ko gero visus klausimus. Su Trakais bus sunkiau, bet Švedijoj jie atrodė tikrai neblogai. Dabar regiu kaip Sūduva paskutiniame atrankos etape nuverčia kokį Evertoną, nes su Ruzomberok labai labai sunku vakar namie buvo
Ez
2017-07-28 11:26
0 7
Blt bsk apmaudu galejo trakai ir daugiau golu must makedonai nuo 62min liko deviniese

BSF TV
2017-07-28 11:19
1 3
5 matches 7 goals! 2 against St Johnstone F.C. (Scotland) 3 against IFK Norrköping (Sweden) 2 against Shkendija (Macedonia) https://www.youtube.com/watch?v=VopLaUY5N8A&t
uz suduva
2017-07-28 10:15
0 21
buvau suduvos varzybose. Jau 15 metu nebuvau mates taip gerai atrodanciu lietuviu tarptautiniam turnyre. Kure, palaike kamuoli, gynyba cementuota. Nei vieno kaseko ginantis, saugeliai 5 metru plote vienu lietimu kamuoliuka laiko, nors sveicarai presinguoja. Grazu ziuret. Man asmeniskai Sion atrode labai prastai, taip zaidziant niekaip nematau juos bent viena ivarti musant, nea net pusproges neturejo.