Europos lygos atranka: "Sūduva" sudaužė pajėgų "Sion", "Trakai" nukovė makedonus (VIDEO)

2017-07-27 16:33:25 Europos lyga FK Sūduva FK Trakai

Ketvirtadienį vakare A lygos klubai pradėjo kovą trečiajame Europos lygos atrankos etape.

Marijampolės "Sūduva" 20 val. savų žiūrovų akivaizdoje susikovė su "Sion" klubu, o "Trakai" LFF stadione 19.30 val. priėmė "Shkendija" komandą iš Makedonijos.

Pirmosios rungtynės baigėsi Vilniuje, kur "Trakai" rezultatu 2-1 pranoko svečius. "Riterių" gretose ir vėl nesustabdomas buvo rusas Maksimas Maksimovas - puolėjo du įvarčiai garantavo pergalę pirmajame mače.

Jau 1-ąją minutę M. Maksimovas savo smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto "Shkendija" iš Makedonijos rodė charakterį ir 39-ąją minutę rezultatas tapo lygus.

Tačiau "Trakai" rankų nenuleido ir 52-ąją minutę tas pats M. Maksimovas dar kartą nuginklavo varžovų vartus bei atvedė šeimininkus į svarbią pergalę.

"Trakai" turėjo idealią progą pelnyti dar daugiau įvarčių, nes 57-ąją ir 62-ąją minutėmis du makedonų ekipos žaidėjų buvo pašalinti iš aikštės.

Vis dėlto daugiau įvarčių į svečių vartus Lietuvos vicečempionai nepasiuntė ir prieš lemiamą atsakomąją dvikovą Makedonijoje turės vieno įvarčio pranašumą

Tuo tarpu Marijampolės "Sūduva" namuose pateikė tikrą sensaciją: dar prieš dvikovą šiek tiek nurašyti marijampoliečiai skolingi "Sion" ekipai iš Šveicarijos neliko - sutriuškino rezultatu 3-0.

Pirmasis rungtynių įvartis Marijampolėje taip pat krito greitai - 3-ąją minutę į savus vartus įsispyrė svečių gynėjas Paulo Ferreira. Užsivedę suvalkiečiai sustoti neketino - 9-ąją minutę Paulius Janušauskas rezultatą padidino iki dviejų įvarčių pranašumo.

Šveicarai dar bandė atsitiesti ir aktyviai spaudė šeimininkus, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje gavo skaudų antausį - Karolis Laukžemis pasiuntė trečiąjį įvartį į svečių vartus ir rezultatas tapo triuškinantis.

"Trakai", o ypatingai "Sūduva", prieš atsakomąsias rungtynes svečiuose turės pranašumą ir geresnes galimybes žengti tolyn. Priminsime, kad po atsakomųjų rungtynių komandos patenka į paskutinįjį atrankos etapą, kuriame bus kaunamasi dėl patekimo į grupių etapą.

"Trakai" 2 - 1 "Shkendija"
1' [1 - 0] M. Maksimov
39' [1 - 1] S. Junior
52' [2 - 1] M. Maksimov
57' S. Junior ("Shkendija") pašalintas iš aikštės
62' A. Cuculi S. Junior ("Shkendija") pašalintas iš aikštės

"Sūduva" 3 - 0 "Sion"
3' [1 - 0] P.  Ferreira (į savus vartus)
9' [2 - 0] P. Janušauskas
90+1' [3 - 0] K. Laukžemis

Straipsnio įvertinimas: 40 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Šerlokas
Šerlokas (palaiko Chelsea FC, Lietuva)
2017-07-27 22:15
0 62
Sveikinimai sirgaliams, bet labiausiai nustebino viasat.... rodė moterų krepšinio varžybas Latvija-Italija..... tikiu kad žiūrėjo apie 78% visos Lietuvos.... * galejo juk nusiųsti kokį santechnika į Marijampole kad bent jau su nokia lumia pafilmuotu... skurdukai supisti
Dipsiukas MCFC
Dipsiukas MCFC (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-07-27 22:00
5 52
Wengeras atvažiuoja į Marijampolę. Nusivešiu Wenger out plakatą DDDDDD
fule
2017-07-27 22:23
1 45
Abieju klubu treneriai verti tik didziausiu pagyru. Suduva visiskai ramiai zaidima kontroliavo, na Sion su savom problemom zaide bet ju ten reikalas kad ne formoj, nuvertino varzovus ir dar traumuotu pilna bet Suduva jeigu toks buvo Cheburino planas jo laikesi tobulai. Vau, as pasimetes, sunku patiketi, jausmas, kaip butu dabar sedint prie kompo paskambine Vikingu loto ir pasake kad laimejau didiji priza
hydro
2017-07-27 22:11
0 39
Po tiek metų nesėkmių reikia džiaugtis tokiom pergalėm, o ne burbėt dėl bbz ko. Viskas tiek trakų tiek suduvos rankose ir gali prasimušt į playoff o gal ir į grupės etapą. O dabar džiaukimės nes pasirodo kad Lt klubai gali žaist su rimtom Europos komandom