Europos U-17 čempionato finale triumfavo Ispanija (VIDEO)

Ispanija parodė, kad jos futbolo ateitis - šviesi.

VIDEO

Penktadienį Varaždino (Kroatija) mieste vykusiame Europos U-17 čempionato finale Santi Denios auklėtiniai po vienuolikos metrų baudinių serijos 4:1 privertė pasiduoti anglus.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmajame kėlinyje į taiklų "Chelsea" auklėtinio Callumo Hudsono-Odoi smūgį sugebėjo atsakyti "Barcelona" atstovas Mateu Morey.

Antrajame kėlinyje komandos dar sykį apsikeitė įvarčiais. "Man City" priklausantis Philas Fodenas galėjo tapti rungtynių didvyriu, tačiau likus žaisti 10 minučių rezultatą išlygino jaunasis "Villarreal" talentas Nacho Diazas.

Čempionais ispanai tapo trečią kartą per savo istoriją - anksčiau tokiu pasiekimu jie galėjo pasigirti 2007 ir 2008 metais.