Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

F. Perezas nebetylės: "Real" vasaros tikslas - įsigyti E. Hazardą


Florentino Perezo valdomas Madrido "Real" klubas jau kelias vasaras iš eilės nesišvaisto šimtamilijoninėmis sumomis, tačiau artėjančiame žaidėjų perėjimo lange karališkasis klubas ruošiasi iššauti.

"Marca" teigimu, "Real" darys viską, kad artėjančią vasarą galiausiai įsigytų Londono "Chelsea" krašto puolėją Edeną Hazardą. 26-erių metų futbolininkas jau seniai yra trokštamas "baltųjų" klubo ir artėjanti vasara gali būti lemtinga.

Anglijos žiniasklaida informuoja, kad "Chelsea" savininkas Romanas Abramovičius naujiems pirkiniams kitą vasarą yra pasiruošęs išleisti 200 milijonų eurų, todėl finansiškai parduoti E. Hazardą būtų itin naudinga.

Be to, "Chelsea" atidžiai domisi "Real" ekipos duetu - Jamesu Rodriguezu ir Alvaro Morata. Neabejojama, kad bent vieno iš šių futbolininkų įsigijimas turėtų itin daug reikšmės E. Hazardo atvykimui į Madridą.

Zinedine'as Zidane'as yra didžiulis E. Hazardo gerbėjas, o jo paslaugomis "Real" domisi nuo 2012 metų. Strategas jau dabar turi krašte rungtyniaujančius Cristiano Ronaldo ir Garethą Bale'ą, tačiau belgo atvykimas greičiausiai reikštų visišką C. Ronaldo persikvalifikavimą į vidurio puolėjo poziciją.

E. Hazardas šį sezoną per 31 susitikimą pelnė 11 įvarčių ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

robas
2017-03-27 12:31
5 26
Tikiousi liks chelsea jis visa gyvenima ir cia tik burbulas paleistas . Uzpiso jau tas realas su barsa visus geriausius zaidejus pas save susikviecia .
Niekur neis
2017-03-27 12:32
3 21
Tas hazardas, ne karta si sezona sake kad yra laimingas chelsea klube ir apie real demesi negalvoja
pastebėjimas
2017-03-27 19:21
0 14
nu tokios įdomios diskusijos EF komentaruose jau 10 metų čia nemačiau, negi visokius vaidoshius pagaliau į nepilnamečių kolonija uždarė?
Calcio
2017-03-27 12:48
1 8
Kas Perezui buvo kalbėjimo dovaną atėmęs?
gud
2017-03-27 18:15
0 6
Art atleisk, bet matau, kad su verslu susidūręs tik tiek, kiek maximoj pieną perki. Vien klubo žaidėjų ir trenerių išlaikymas sezonui kainuoja 90 mln eurų (pries mokesčius), prašau tau ir išlėkė į orą visos metinės transliacijos. Kiek kainuoja stadionų išlaikymai? Jaunimo akademija? Visa likus infrastruktūra / personalas? Kiek yra mokesčių? Ypač jeigu klubas investuoja į statybas ir plėtrą. Jie viską daro teisingai ir padėtis gerėja, bet ji nėra stabili. Užtektų sezoną sušlubuot ir pvz nepakliūt į ČL arba lygoj krist už brūkšnio. Manai kontraktai yra akli? Dėl to yra investuojama, todėl žiūrima į ilgalaikę perspektyvą. Jie turi daug gerų talentų, beprotiškai gerų skautų, gražią istoriją, bet finansais pasigirt negali. Kaip ir visu merčendaizingu NIEKADA nepasigirs, nebent dirbt ir laikysis kryptingai ką daro dabar dar 20 - 30 metų. Brandas turi turėt ne fanų, o plastikinių fanbojų, brandas turi būt atpažįstamas world wide, kaip NY Yankees, kaip Real/Barca/MU/Arsenal, kaip Bulls, kaip Lakers ir t.t. Kam priklauso kompanijos - nieko nesako, klubai visada priklauso oligarchams, kaip ir įvairios investicijos daugeliu atveju jos daromos ne for fun, o tik dėl pinigų (neskaitant arabų šeichų/princų ir kitų). Daug kas juokėsi iš Abramovičiaus ir jo pinigų taškymosi, bet jis uždirbo ir gavo daugybę kitų bonusų savo verslams. Grįžtant prie transferų atletico visada buvo stiprus klubas šituo klausimu ir daugiau uždirbdavo tik portugalijos klubai, kurie medžioja ir tinklais traukia jauniklius iš pietų amerikos. Kuo matuoji klubo svarbą - nežinau. Nebent lygos titulais nuo lygos pradžios. Bet čia subjektyvu.