FA taurė: "Tottenham" sumalė į miltus "Millwall" ekipą (VIDEO)

Sekmadienį vakare Anglijoje paaiškės trečiasis FA taurės pusfinalio dalyvis.

Ketvirtfinalyje Londono "Tottenham" namuose susigrūmė su "Millwall" ekipa. Mauricio Pochettino auklėtiniai konkurencinės kovos nesulaukė ir šventė pergalę rezultatu 6-0.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti du įvarčiai - 31-ąją minutę pasižymėjo Christianas Eriksenas, o pranašumą po dešimties minučių padidino Heungas-Minas Sonas.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Dele Alli, Victoras Janssenas, o H-M. Sonas dar spėjo pelnyti du įvarčius ir aikštę palikti "hat-tricku".

Rytoj paaiškės ir ketvirtasis FA taurės pusfinalio dalyvis - tarpusavyje susikaus "Chelsea" su "Man Utd".

"Tottenham" 6 - 0 "Millwall"
31' [1 - 0] C. Eriksen
41' [2 - 0] H-M. Son
54' [3 - 0] H-M. Son
72' [4 - 0] D. Alli
80' [5 - 0] V. Janssen
90+2' [6 - 0] H-M. Son

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10214469" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>