FA taurės finale - "Arsenal" triumfas (VIDEO, FOTO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijoje įvyko paskutinės 2016-17 metų sezono rungtynės.

Dėl FA taurės trofėjaus "Wembley" stadione susikovė dvi Londono ekipos - "Arsenal" prieš "Chelsea". Arsene'as Wengeras išgelbėjo savo komandos sezoną - rezultatu 2:1 palaužė Anglijos čempionus ir džiaugėsi vieninteliu šio sezono trofėjumi.

Jau 4-ąją minutę "kanonierius" į priekį išvedė Alexis Sanchezas, po itin diskutuotino epizodo prasiveržęs į varžovų baudos aikštelę ir pasiekęs pirmąjį įvartį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Chelsea" nerado jokių priešnuodžių prieš "Arsenal" žaidimą - nesukūrė jokių pavojingų progų, kurios galėjo virsti išlyginamuoju įvarčiu.

Antrajame kėlinyje Antonio Conte auklėtiniai bandė gelbėti situaciją, tačiau reikalus apsunkino Victoras Mosesas, 68-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbęs už vaidybą.

Vis dėlto "Chelsea" baltos vėliavos nekėlė ir 76-ąją minutę ekipos puolėjas Diego Costa sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį.

Tačiau "Arsenal" nesutriko ir jau vos po trijų minučių vėl įgijo įvarčio pranašumą - Aaronas Ramsey po Oliverio Giroud perdavimo galva nuginklavo Thibaut Courtois.

Per likusį rungtynių laiką komandos daugiau įvarčių nepasiekė, todėl rezultatu 2-1 FA taurės finale triumfavo "Arsenal" klubas.

"Arsenal" FA taurę iškovojo 13-ąjį kartą per visą klubo istoriją. Paskutinį kartą "kanonieriai" šiame turnyre triumfavo prieš dvejus metus.

"Arsenal" 2 - 1 "Chelsea"
4' [1 - 0] A. Sanchez
76' [1 - 1] D. Costa
79' [2 - 1] A. Ramsey
68' V. Moses ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Ospina, Holding, Mertesacker, Monreal, Bellerin, Ramsey, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Sanchez, Ozil, Welbeck.

"Chelsea": Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.