Favoritai skynė pergales "Premier" lygoje (VIDEO)

Pirmadienį vakare Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar septynerios 18-ojo turo rungtynės.

Be pralaimėjimų žygiuojanti Londono "Chelsea" ekipa namuose pasiekė eilinį pergalę. Be savo lyderio Diego Costos žaidusi Antonio Conte treniruojama komanda rezultatu 3-0 nukovė "Bournemouth" ir išlieka tvirtu lyderiu.

Pirmasis pasižymėjo Pedro, o pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Edenas Hazardas - belgas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Galutinis taškas buvo padėtas pačioje mačo pabaigoje - antrąjį įvartį pasiekė Pedro.

"Chelsea" su 46 taškais lieka tvirtu pirmenybių lyderiu - nuo artimiausių persekiotojų "mėlynieji' turi 9 taškų pranašumą.

Kitoje dvikovoje Londono "Arsenal" namuose susigrūmė su "West Brom". Po atkaklios kovos "kanonieriai" rezultatu 1-0 pranoko varžovus, o pergalingą įvartį 86-ąją minutę pelnė Oliveris Giroud.

Ketvirtąją pergalę iš eilės savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė "Manchester United" klubas. Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 3-1 pranoko "Sunderland".

39-ąją minutę pasižymėjo Daley Blindas, o pranašumą 82-ąją minutę padidino Zlatanas Ibrahimovičius. Po kelių minučių Henrikas Mkhitaryanas pasiekė įspūdingą įvartį, nors turėjo būti skirta nuošalė. Paguodos įvartį varžovų gretose pasiekė Fabio Borini.

Dar kitoje dvikovoje "Leicester City" patyrė eilinį pralaimėjimą. Liverpulio "Everton" rezultatu 2-0 įveikė Anglijos čempionus, o nugalėtojams įvarčius pelnė Kevinas Mirallas bei Romelu Lukaku.

Kitos dvi dvikovos baigėsi "Burnley" bei "West Ham" klubų pergalėmis.

Paskutinėse rungtynėse "Hull City" namuose priėmė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

72-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Yaya Toure, o pranašumą už šešių minučių padidino Kelechi Iheanacho. Pačioje susitikimo pabaigoje į savus vartus įsispyrė Curtis Daviesas.

"Arsenal" 1 - 0 "West Brom"
87' [1 - 0] O. Giroud

"Burnley" 1 - 0 "Middlesbrough"
81' [1 - 0] A. Gray

"Chelsea" 3 - 0 "Bournemouth"
24' [1 - 0] Pedro
49' [2 - 0] E. Hazard (11 m. baudinys)
90+3' [3 - 0] Pedro

"Leicester" 0 - 2 "Everton"
51' [0 - 1] K. Mirallas
90+1' [0 - 2] R. Lukaku

"Man Utd" 3 - 1 "Sunderland"
39' [1 - 0] D. Blind
82' [2 - 0] Z. Ibrahimovič
86' [3 - 0] M. Mkhitaryan
90+1' [3 - 1] F. Borini

"Swansea" 1 - 4 "West Ham"
13' [0 - 1] A. Ayew
50' [0 - 2] W. Reid
78' [0 - 3] M. Antonio
89' [1 - 3] F. Llorente
90' [1 - 4] A. Carroll

"Hull City" 0 - 3 "Man City"
72' [0 - 1] Y. Toure (11 m. baudinys)
78' [0 - 2] K. Iheanacho
90+4' [0 - 3] C. Davies (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9990019" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>