Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

FIFA pareikalavo ištirti Rusijos rinktinę dėl galimo dopingo vartojimo


FIFA pareikalavo atlikti dopingo testus visai Rusijos futbolo rinktinei, kuri varžėsi 2014 metų pasaulio futbolo čempionate, rašo lrytas.lt.

Šią informaciją iš šaltinių FIFA gavo portalas life.ru. Pasaulio futbolo vadovybė tokį žingsnį žengė dėl to, kad Pasaulinės antidopingo agentūros (WADA) nepriklausomas tyrėjas profesorius Richardas McLarenas atskleisdamas Rusijos dopingo sistemą paminėjo ir visą rinktinė.

Antidopingo tyrėjai vartininko Igorio Akinfejevo, Deniso Glušakovo, Igorio Denisovo, Jurijaus Žirkovo, Aleksandro Kokorino mėginius. Įtarimų sukėlė ir į tyrėjų akiratį pateko ir kiti 18 Rusijos futbolininkų, kurie žaidė pasaulio čempionate.

„Gavome du prašymus. Remdamiesi jais išsiuntėme visą prašytą informaciją WADA organizacijai. Įtraukta daugiau nei 20 sportininkų“, – sakė Rusijos antidopingo agentūros (RUSADA) darbuotoja Kamila Šafejeva.

Life.ru pabrėžė, kad faktas, jog žaidėjai yra paminėti R.McLareno dokumente, nereiškia, kad jie yra nusižengę taisyklėms.

Rusijos rinktinėje Brazilijoje vykusiame čempionate iškovojo du taškus ir neįveikė H grupės barjero.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

to besmegenis
2017-03-20 14:12
5 19
Atsakymas į " komentarą
Galetu ir viena toki ryzabarzdi gnoma patikrinti, nes ant steroidu laksto nuo mazens
Galetu ir tave patikrinti ar smegenu auglio neturi.
43r4r
2017-03-20 14:22
0 12
nieko naujo..jeigu naudojo vieni,vadinasi ir kiti naudojo. Idomu kodel netikrino per cempionata...kazkam kazkas pamokejas buvo,kad neziuretu...
Smigolas
2017-03-20 17:29
1 3
Net dopingas nepadejo...
2017-03-20 13:48
15 10
Galetu ir viena toki ryzabarzdi gnoma patikrinti, nes ant steroidu laksto nuo mazens
Adriano
2017-03-20 21:10
7 1
Kvaileli tu, kas pas juos supuve? Paziurek kiek medaliu jie ima. Visuose sporto šakose yra konkurencingi. Pažiūrėk į amerikonus, pradedant nuo armstrong, marion Jones, tyson gay. Užknisa tokie kvaileliai, kurie 2 klasių nebaigia komentuoja, Delfi aukos