Futsal A lyga: Kauno derbį triuškinamai laimėjo „Vytis“

Savaitgalį vykusiame 13-ajame Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ ture lyderiai užfiksavo skirtingus rezultatus, tačiau jų rikiuotė nepasikeitė.

Centriniame turo mače Kaune susitiko nominalūs šeimininkai Kauno „Inkaras“ ir čempionų titulą ginantys „Vyčio“ futbolininkai. Tačiau didelės intrigos rungtynėse nebuvo užfiksuota. Jau trečią minutę Guesinho puikiu smūgiu kulniuku nuginklavo varžovų vartininką, o Deivido Stradalovo įvartis po poros minučių leido čempionams užbaigti kėlinį su dviejų įvarčių persvara.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, bet 27 minutę Simo Jankausko gauta raudona kortelė užkirto kelią „Inkarui“ konkuruoti su kiekybine persvara turinčiais varžovais. „Vytis“ (31 tšk.) sutriuškino „Inkarą“ rezultatu 8:2 ir sumažino atsilikimą nuo pirmaujančių Gargždų „Pramogos-SC“ iki dviejų taškų. „Inkariečiai“ liko penktoje vietoje su 18 taškų.

Tuo tarpu lygoje pirmaujantis „Pramogos-SC“ (33 tšk.) klubas po penkių iš eilės pergalių patyrė netikėtą nesėkmę prieš Vilniaus Dailės Akademiją namuose. Gargždų miesto policijos salėje žiūrovai išvydo įspūdingą kovą. Nors po pirmojo kėlinio VDA pirmavo 5:2, po pertraukos Mindaugo Jonelio vadovaujama komanda sugebėjo išlyginti rezultatą (6:6). Tačiau šiose rungtynėse žibėjęs Pavelas Šarynskis 35 minutę tiksliu smūgiu išplėšė pergalę vilniečiams, kurie pakilo į šeštą turnyrinės lentelės vietą.

Dviem pirmaujančioms komandoms į nugarą toliau alsuoja Klaipėdos „Koralas“ (26 tšk.). Lygos naujokai po ypač sėkmingo antrojo kėlinio, kuriame pelnė tris įvarčius, namuose 5:2 įrodė pranašumą prieš Mažeikių VIP komandą (9 vieta, 12 tšk.).

Įtemptai dėl pirmojo taško lygoje kovėsi ir „Vievio žiedo“ komanda. Absoliutūs autsaideriai namuose prieš Jonavos „Vikingus“ atsiliko 2:5 ir du Aleksandro Lebedevo įvarčiai antrajame kėlinyje vieviškiams leido paskutinėmis minutėmis bandyti išplėšti pozityvų rezultatą, bet lygos naujokai atsilaikė ir šventė pergalę. „Vikingai“ su 14 taškų žengia aštunti.

Tuo tarpu Panevėžio „Baltija“ (4 vieta, 21 tšk.) namuose 4:1 palaužė Vilniaus „Turbotransers“ (7 vieta, 16 tšk.) ekipą. Tadas Markevičius nugalėtojams pelnė tris įvarčius, o du iš jų buvo pelnyti antrajam kėliniui peržengus į antrą pusę. Taip Aurelijaus Vekeroto auklėtiniai po dviejų pralaimėtų rungtynių vėl sugrįžo į pergalių kelią.

Rungtynių statistika:

„Koralas“ – VIP 5:2 (2:1)
Įvarčiai: 13 min. D. Surblys (1:0), 16 min. P. Juška (2:0), 20 min. A. Bulošas (2:1), 27 min. G. Jezerskij (3:1), 28 min. D. Stankevičius (4:1), 32 min. D. Gineitis (4:2), 40 min. E. Vainoras (5:2).

„Inkaras“ – „Vytis“ 2:8 (0:2)
Įvarčiai: 3 min. G. Delmiro (0:1), 5 min. D. Stradalovas (0:2), 23 min. G. Delmiro (0:3), 24 min. L. Sendžikas (1:3), 26 min. P. Smolkovas (1:4), 28 min. G. Delmiro (1:5), 28 min. E. Kleber (1:6), 31 min. R. Bakus (2:6), 37 min. P. Smolkovas (2:7), 38 min. A. Buinickij (2:8).

„Baltija“ – „Turbotransfers“ 4:1 (1:0)
Įvarčiai: 8 min. T. Markevičius (1:0), 27 min. M. Makutonovičius (1:1), 30 min. T. Markevičius (2:1), 37 min. T. Markevičius (3:1), 39 min. A. Šteinas (4:1).

„Pramogos-SC“ – VDA 6:7 (2:5)
Įvarčiai: 4 min. A. Končius (0:1), 9 min. A. Jotko (1:1), 9 min. G. Skrockas (1:2), 9 min. A. Žarnovskis (1:3), 15 min. T. Tamošauskas (2:3), 16 min. M. Šoblinskas (2:4), 19 min. P. Šarynskis (2:5), 24 min. K. Urbaitis (3:5), 27 min. P. Šarynskis (3:6), 29 min. A. Staponka (4:6), 30 min. G. Skrockas (5:6, į savo vartus), 32 min. A. Butkus (6:6), 35 min. P. Šarynskis (6:7).

„Vievio žiedas“ – „Vikingai“ 4:5 (2:4)
Įvarčiai: 4 min. A. Lebedev (1:0), 9 min. V. Chernyakov (1:1), 13 min. E. Bublevič (2:1), 14 min. A. Rocys (2:2), 16 min. M. Stankevičius (2:3), 17 min. E. Utyra (2:4), 24 min. E. Makarovas (2:5), 28 min. A. Lebedev (3:5), 37 min. A. Lebedev (4:5).