G. Jesuso dublis atvedė "Man City" į pergalę, "Man Utd" sutriuškino bedantį "Leicester" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 24-ojo turo rungtynės.

Priešpaskutinė dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur "Manchester City" susigrūmė su "Swansea". Gabrielio Jesuso dublis atvedė "miestiečius" į dramatiškai iškovotą pergalę prieš "gulbes".

Nuo pat rungtynių pradžios Pepo Guardiolos auklėtiniai demonstravo aukštą žaidimo lygį. "Miestiečių" spaudimas varžovų aikštės pusėje jautėsi nuo pat pirmos minutės iki paskutinės susitikimo minutės.

11-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį, kai po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio atsidūręs 19-metis "Man City" naujokas iš Brazilijos Gabrielis Jesusas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Per likusį laiką "Man City" sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau visą įdėtą darbą 81-ąją minutę nubraukė Gylfi Sigurdssonas - islandas klastingu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į "Man City" vartų tinklą ir rezultatas tapo lygus.

"Miestiečiai" trauktis neturėjo kur, todėl tik vidurio gynėjo pora nežaidė puolime, o visi kiti aktyviai spaudė "gulbes". 92-ąją minutę aukštas spaudimas davė vaisių - G. Jesusas antruoju bandymu nuginklavo Lukaszą Fabianskį ir išplėšė savo komandai itin svarbią pergalę.

"Man City" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir už savo nugaros paliko "Arsenal" bei "Liverpool". Nuo lyderių atsilikimas vis dar didelis - 9 taškai.

18 valandą Lietuvos laiku paskutinėse turo rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Leicester City" prieš "Manchester United". "Raudonieji velniai" be didesnio vargo rezultatu 3-0 nugalėjo šalies čempionus, kurie patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

42-ąją minutę po įspūdingo reido svečių komandą į priekį išvedė Henrikas Mkhitaryanas. "Lapės" pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje visiškai subyrėjo - antrąjį įvartį po puikaus Antonio Valencia perdavimo pasiekė Zlatanas Ibrahimovičius.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 49-ąją minutę, kai po puikios atakos Juanas Mata nuginklavo Kasperą Schmeichelį ir susitikimas baigėsi rezultatu 3-0.

"Man Utd" savo sąskaitoje turi 45 taškus ir atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančio "Arsenal" sumažino iki dviejų taškų. "Leicester", panašu, šį sezoną gerokai turės pakovoti dėl išlikimo lygoje - nuo paskutinės vietos juos skiria vos du taškai.

"Man City" 2 - 1 "Swansea"
11' [1 - 0] G. Jesus
81' [1 - 1] G. Sigurdsson
90+2' [2 - 1] G. Jesus

"Leicester" 0 - 3 "Man Utd"
42' [0 - 1] H. Mkhitaryan
44' [0 - 2] Z. Ibrahimovič
49' [0 - 3] J. Mata

Einikis88 (palaiko F.C. Internazionale Milano, Italija)
2017-02-06 00:38
2 5
ei benkarte vaidoshiau kur dingai loxe anoi temoi apsitrioxinai atejai cia tai kur susimatom?
Bammbyr
2017-02-05 22:50
5 3
Pamirsau paminet jog esu visiskas barcos siknalaizys ir mane kiekviena vakara tevas su pimpalu per galva dauzo :/ ateinu cia issiliet ...
...
Bet tuo futbolas ir yra idomus,kad ne visados viena komanda turi laimeti.Koks supystas skirtumas tai galinga ta swansea ar ne kiekviena komanda pries prasidedant matcui gali laimeti.Atejo pepas ir negali gi but pyst pyst ir komanda dauzo visus.Nera tokiu komandu kurios be tasku barstymo baigtu lyga,tuo labiau pirmi metai jam anglijoj kur futbolo stilius kitoks nei plikio.baigiam cempa ir tada kalbam kam pasiseke kam ne.Manau po paskutiniu varzybu daug tokiu komentatoriu kaip tu dingsit is cia su savo pirmalaikem nuomonem bet gal ir ne...O jei jau taip toli prognozuojat eikit i lt rinktine ten tokiu protingu ir truksta,tiek metu lt rinktine sedi zopoj o jus su savo tokiom ziniom sededami prie kompo numatot kas kur ir kaip is kart gal ne i trenerius bet i skautus paims.O jei ne hirdejau pankratjevas staba renka galesit semkes padet gliaudit treninguos.
2017-02-05 22:34
5 7
Atvirai? Leicester istorija man kopija krepsinio klubo Zalgirio. Gal kiek persudau, nes anie laimejo ir 98m europos taure ar kaip ten ji vadinos ir tada sekanciais eurolyga, bet tas nuopolis kardinalus nuo cempiono iki paskutines galiorkos tai tolygus Zalgiriui. Gaila lapiu... geriau jau butu issilakste po kitus klubus ir tam dalykui nurase si sezona, o ne kaip dabar liko skaityk visi ir toks nuosmukis baisus...
Bammbyr
2017-02-05 22:24
2 3
Va butent jus tokie retardai Perezdrido fanatikai lojat lojat ant barcos ant Messi bet butent jusu nuomuone niekam neidomi DD kaip pirstu i aki susmugeli tu DD Gryni madref fanatikai mato tik viena puse bet kai ptys loja apsisike apsitriede apsizliumbe tai nihuja nieko nesako Nu cysti Dalbajobai ! Tu tika tai patvirtinai D
Arse
2017-02-05 21:55
9 4
KAip tik barcos fanas taip **** ! esyr gerai duxina visus ir teisybe sako kad visi barcos fanai vaikai debilai
Essyr
2017-02-05 21:54
7 4
...
Va butent jus tokie retardai Bybalonos fanatikai lojat lojat ant realo ant Ronaldo bet butent jusu nuomuone niekam neidomi DDD kaip pirstu i aki susmugeli tu DDD Gryni uefalonos fanatikai mato tik viena puse bet kai ptys loja apsisike apsitriede apsizliumbe tai nihuja nieko nesako Nu cysti Dalbajobai ! Tu tika tai patvirtinai DD

2017-02-05 21:40
5 9
...
Saunuolis, troli. Puse sezono prasedejo guardiola uz visu tavo isvardintu, dabar vienam turui islindo auksciau uz juos po isbezdetos pergales pries galingaji swansea, ir jau "pepas kaip sedejo auksciau uz juos, taip ir sedes", ane? Nu bravo. Tada Pochetino kaip sedejo auksciau uz ji, taip ir sedes