Visos rungtynės
Ar A lygoje reikėtų didinti komandų skaičių?
  • Būtinai, nes dabartinė sistema - neįdomi. Ekipų skaičių reikėtų bent padvigubinti ir įvesti du ratus
  • Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Marotta: mes negavome pasiūlymo iš "Barcos" dėl P. Dybalos


Turino „Juventus“ ekipos vadovas Giuseppe Marotta patikino, kad „Barcelona“ nepateikė jokio pasiūlymo už 23-ejų metų žvaigždę Paulo Dybalą.

Buvo skelbiama, kad katalonai norėtų įsigyti argentinietį po to, kai komandą paliko Neymaras. Tačiau italai apie šiuos gandus girdėjo tik iš žiniasklaidos.

G. Marotta teigė, kad nors ir nebuvo jokio pasiūlymo, jie vis tiek neturėjo jokių minčių leisti puolėjui išvykti.

„Nesulaukėme jokio pasiūlymo iš „Barcelona“ ekipos dėl Dybalos. Bet nepaisant viso to, mes neturėjome visiškai jokių minčių parduoti jį ir buvome užtikrinti, kad ir šiais metais jis vilkės „Juventus“ marškinėlius“, - kalbėjo G. Marotta.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

petrofanas
2017-09-13 12:19
5 8
nu sorry bet jis overhyp'as o kad lygina su tokiu kai Messi tai nei juokis nei verk, neturi jis ne pusies tiek potencialo kiek messi turejo tad ir jo lygio niekad ne puses nepasieks.
Metodas
2017-09-13 18:09
0 2
Jie man nei kiek ne geresnis už draxler ar ta pati du Maria, sulosia nuostabias rungtynes visi aukština. Realiai pirmieji du dar labiau individualiais reidais drasko ginyba
.
2017-09-13 15:24
0 1
O kuri zaideja galima realiai su Messi lyginti? Neymaras ir Ronaldo kai dar buvo jaunas. Bet ir tai cia dar diskutuotina
Justas
2017-09-13 13:35
1 2
Hmm. Zmogus garsiai issake savo mintis, tai sakyciau cia jau ne tau spresti jis gali garsiai sakyti savo nuomone ar ne! Siaip man jis irgi nera kazkas, kas galetu ateityje buti top star. Problema, kad jis negali suzaisti svarbiu macu.
x
2017-09-13 13:27
1 2
Čia ir taip aišku, kad 90% ką rašo žurnalistai yra visiški išsigalvojimai.